Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da li je Astana Sporting smrt golovima tekma, zero zero
a ostalo večeras miriše na golove
 
 
 
ne mirise meni nista posebno...

Pitanje je dali je Sporting mozda jaci u gostima od Astane van forme? mozda bude nekih 1:2 1:3
Link to comment

Fudbal 3/3, hokej 1/2, NBA 0/1, Liverpool je dosao 5+. Fudbal idealno, cak je i Vasco nekako prosao. Hokej polovicno. Rusi prodjose u porazu, uz neverovatan rezultat USA, samo 4 gola, u regularnom toku meca. Finci i Svedjani, manje-vise rutinski. NBA standardno, skroz nepredvidljivo. Steta za kombo, ponovo je bio blizu, USA mi je izbila lep bonus, slabom realizacijom. Uzeh nesto, no nisam bio odusevljen na kraju.

Drzim isti nivo uplate i dalje.

 

 

Fudbal

 

Real Sociedad-Salzburg 3+

 

Napoli-Leipzig 3+

 

Dortmund-Atalanta 3+

Marseille-Braga 3+

 

Ostersunds-Arsenal 3+

FCSB-Lazio 3+

 

Nice-Lokomotiv Moscow 3+

Celtic-Zenit 3+

 

Nacional Asuncion-Mineros 2+

Union Espanola-Sport Huancayo 2+

 

Kvote, 1.83, 1.81, 2.99, 3.79, 4.35, 1.84.

Odigrah hrabrije, na kraju balade, pregrst 3+ meceva, mada je uplata sitna, pa mi i nije bilo tesko za odluciti se.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Sporting X2, Atalanta P/KX, Milan X2, Marseille w1, Nice 1X, Arsenal w2, Real Sociedad w1, Dynamo Kiev P/Kx, Zenit P/KX, A. Madrid P/KX, Lazio X2, Napoli w1. Kvota 56.10.

 

 

Hokej

 

Czech Republic-South Korea 5+

OAR-Slovenia 5+

 

NY Islanders-NY Rangers 5+

Tampa-Detroit 5+

 

Minnesota-Washington 5+

Las Vegas-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.48, 1.78, 1.90.

5+ trend, NY islanders 8/10, NY Rangers 7/10, Tampa 6/10, Detroit 6/10, Minnesota 7/10, Washington 9/10, Las Vegas 8/10, Edmonton 9/10.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Denver >207.5

Minnesota-LA Lakers >218.5

 

Kvota 2.56.

Slabija grupa.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Sporting individualno ima finu ekipu. Dost je povredjen, koliko vidim, no i ovako mi deluju dovoljno jaki; cini mi se da su najkvalitenija ekipa u svojoj ligi (trebaju to i na terenu da dokazu, jer su trenutno treci). Ja ih ne volim, od one sumnjive utakmice u Albaniji, od pre dve godine (kada je Skenderbeu jedine bodove u grupi, uzeo bas protiv njih).

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Sporting individualno ima finu ekipu. Dost je povredjen, koliko vidim, no i ovako mi deluju dovoljno jaki; cini mi se da su najkvalitenija ekipa u svojoj ligi (trebaju to i na terenu da dokazu, jer su trenutno treci). Ja ih ne volim, od one sumnjive utakmice u Albaniji, od pre dve godine (kada je Skenderbeu jedine bodove u grupi, uzeo bas protiv njih).

Da, Dost ne igra.

Poprilicno sam gledao Sporting ove sezone, malo je reci da su im rezultati iznad onoga sto prikazuju. Dosta puta su gurani, posebno u gostima kada im ne ide. Nezasluzeno su uzeli poprilican broj bodova...nadigravani, ili egal, ali eto neki late penal ili gol padne.

Takodje im fokus uopste ne treba da bude na LE.

Vece je pitanje ovde koliko moze Astana.

Sve preko 2,70 na Astanu je za mene korektno...tako da uopste nisam razmisljao kad sam video 3,70.

Link to comment

Live Al jazira domacin golovi 2+, 3+ i 4+ kvote 1.9 i 4.1 i 10. Merkao sam ih pre meca, al odustao. Sta vidim gube 0:1 u 30.min a imaju dosta suteva... Pa ajde na sitnije za pocetak...

Link to comment

Ja pao Astanu 2+I. Cist gol ponistili Sportingu i bilo je jos dosta sansi, pogotovo domacina preko agilnog Ranka Despotovica. :)

 

Neki nas Eric golman brani kao zmaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...