Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ajde Bazele.... al kako cu da pojedem sebi muda ako ostane ovako City. Uveren sam da su oni bez premca u Evropi i da ce da kaze redom. I naidje mec protiv nejakog Bazela i ja magarac igram samo GG opcije.. ne znam sto nisam igrao i ,kao sto sam prvo mislio, gost golovi 3+ i 4+.. 

 

Ajde Bazele, ako ni zbog cegam bar zbog moji h muda :(

Link to comment
9 hours ago, Timmy said:

Ne kaki, Meridian je jedna od najboljih kladionica kad je rec o golovima. I npr jedini imaju fer promociju. Na ceo minus ti vrate 10%

 

2+I su medju slabijima i Igg pogotovo...

Link to comment

Eto, cim ne napisem na topicu sta sam igrao prodjoh :) Al tek je pocetak, pa ajde da ispisem valjda necu zasrati sad... :(

 

Igrao sam kvale za CL, cileanski Santjago Vonderers protiv Indipnedientea iz Santa Fea. Santjago je ispao iz prve lige i cak nije nesto dobro ni startovao u drugoj. U prvom kolu kvalifikacija dobili nejaki Melgar. A Santa fe bio samo minimalno favorit, uz odlicne kvote na golove. Gost 2+ po 2.95 uslo vec u prvom. Cekam gost u oba i gost 3+ po 4.9 i 8. Mogu da branim da nece dati, al samo 1.6, pa sam odustao. Verujem da mogu i taj treci da daju.

 

Posle toga meksikanski Lobos kojeg sam par puta lepo pogadjao ove godine. Mislim da su opet potcenjeni, pa sam igrao domacin golovi 2+, u oba,  3+ i 4+, kvote 2.7, 4.27, 7 i 20. 

 

Imam i dublove srodne igre, najveci dobitak oba po 3+, preko 50 kvota. I ima da udje :D

 

A buduci da sam Meksikace igrao na jace od ovih prvih, i dalje nisam izvukao uplatu. Al nije poenta da izvucem ulog, vec da anuliram minus od LS. Jebeni evropski fudbal!

Link to comment

Fudbal 3/3, hokej 3/4, NBA 1/1, prosao je i kombo tiket. Fudbal je prijatno iznenadio. City je ocekivano lako dosao do pobede, mada je mogao pasti jos neki gol, za bonus. Neocekivana 4 pogotka u Torinu, uz promasen penal. Dabl iz JA rutinski, sa lepom kvotom. Hokej skoro idealno. Dva jaca dabla prolaze, manje-vise bez problema, jedino su Islandersi bili upitni. Tiket sa ZOI je jedva usao, dok je poslednji NHL tiket, volsebno pao na Sharksima (samo 3 gola,  u porazu od Arizone). NBA po mom ukusu, bez dileme. Lep kombo tiket, jedino je steta sto je uplata bila slaba (imao sam 3 recimo wild card tiketa, pa je tesko bilo odluciti se da se odigra jace).

Isti nivo uplate danas.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-PSG 3+

 

Porto-Liverpool 3+

 

Vasco-Jorge Wilstermann 3+

 

Kvote, 1.43, 1.96, 1.96.

Videcemo da li je PSG spreman, da pokusa da uzme trofej, nadam se lepoj utakmici. Liverpool bas i nije prepoznatljiv, po dobroj odbrani, te i ovde ocekujem golove. Za kraj, tim iz Brazila, protiv ekipe iz Bolivije, kvalifikacije za Copa Libertadores.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

Hokej

 

USA-Slovenia 5+

Slovakia-OAR 5+

 

Finland-Germany 4+

Norway-Sweden 4+

 

Kvote, 1.80, 1.54.

Krece muski turnir. Nema potrebe, da se zalecem sa 5+ igrom svuda, kada imam i 4+ opciju, za ove relativno sumnjive meceve.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Houston-Sacramento >213.5

Portland-Golden State >221.5

 

Kvota 2.56.

Slabija grupa.

Link to comment

Za sutra ima svasta, cak i previse. ZOI, 4 meca, verovatno 2 dabla; NHL, 6 zanimljivih parova; dabl (2+) iz JA; NBA dabl, to ce sitnije, sigurno; EL, 8 utakmica (Atalanta, Marseille, Nice, Arsenal, Real Sociedad, Zenit, Lazio, Napoli).

Jedina dilema su mi parovi EL; trenutno mi je najverovatnija 2+ opcija, 4 dabla, deluje kao safe bet. Sira igra (3 i sire), me pomalo plasi (mozda da vezem 4 dabla sa 3+ i sitno sire). Na Englezima sam sinoc isto bio neodlucan i propustio 5/7 na 3+, sa odlicnim kvotama (uz par 5+ i 6+).

Link to comment

Svaka cast, ja sam bas ispao majmu pre svega na LS.

 

A nocasnje tekme su stale cim sam ovde ispisao sta sam igrao. Meksikanci imali igraca vide od 20.min. Mislio sam eto love... al kurac, celih 0:0. Tu sam bar pogodio Santa Fe. A i oni su mogli bar 1 u drugom to bi izvuklo sranje.

 

Ali za LS sam bas ispao kreten. Ocigledno je bilo za City, ne znam zasto sam odigrao samo GG varijante.

Link to comment

Muski hokejaski turnir ce izgleda biti kilav za igru. Jbs to, ako moram da igram 4+, jer je realizacija uzasna.

 

Mada, tu ce verovatno samo Rusi ici 5+ u singlu; ostalo oprezno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Eto, cim ovde ne pisem odvalim ih :D

 

Prvo sam LS igrao obe tekme samo prvo golovi, 2+, 3+, 4+ i GG, dosta jace Reala jer su i kvote bile poprilicno manje. I usle obe glavne (2+) plus GG na Reala. I dubl. Onda uzivo trpao Real prvo 5+ i 4+ na HT, pa kako je vreme prolazilo igrao 3+ i 4. I udje i to (sem 5+)

 

I onda sad moja omiljeni liga ove godne Copa Libertadores, igrao sam Vasco domacin golovi u oba, 3+ i 4+. I cinilo se da sam sve popadao, jer posle 2:0 na HT nista s enije desavalo do 89og i onda 2 komada za potpuni pogodak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...