Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hvala. :)

Uspeo sam da preskocim ove dve sto su zavrsile 1:0. Osim toga, i Lion i Napoli na poluvremenu bili 0:0, al nekako dodjose, a i srecom ne preterase na kraju. 

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 3/6, hokej 1/3, NBA 1/1, Dortmund i Nice dodjose po 5+. Fudbal prilicno dobro, tim pre sto je uglavnom EL bila u pitanju. Prodjose oba singla i jedan dabl, sa solidnom kvotom. Hokej je mogao bolje; Cesi se obrukase protiv Koreje. NHL solidno, mada su Islandersi i Rangersi zakazali ofanzivno. NBA je izasao rutinski. Minimalan plus na kraju; i dalje se drzi dobar ovonedeljni trend.

Bez promene nivoa uplate danas.

 

 

Fudbal

 

Monaco-Dijon 3+

 

Nordsjaelland-Odense 2+

Shakhtar-Ch. Odessa 2+

 

Almere City-Go Ahead Eagles 3+

Fortuna Sittard-Telstar 3+

 

Leicester-Sheffiled Utd 2+

U. de Chile-San Luis 2+

 

Kvote, 1.38, 1.32, 1.97, 1.56.

Monaco je efikasan i ove sezone, uprkos gomili promena u ekipi. Nordsjaelland i Shakhtar u opreznijoj 2+ varijanti. Holandjani takodje bez zaletanja, kao i U. de Chile i FA Cup.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

Hokej

 

Finland-Norway 4+

Sweden-Germany 4+

 

Carolina-NY Islanders 5+

Dallas-St. Louis 5+

 

Kvote, 1.45, 1.76.

5+ trend, Carolina 5/10, NY Islanders 8/10, Dallas 8/10, St. Louis 5/10.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

Link to comment

Ovi na ZOI, su odlucili da mi izbijaju pare iz dzepa.:dry:

Svedska kilavih 1-0, pred sam kraj.

Znam da je NHL zakon za golove, no ovo je jos jedan neverovatan rezultat.

Tja, samo Rusi, nema druge.

Link to comment

Premalo mi je to za rizik, plus ja hokej u fiksu igram samo na viner, kako bih iskljucio neresen ishod (relativno su cesta iznenadjenja, produzeci jos cesci). Ovde to nije opcija, sa ovim kvotama "u glavu", do 1.30.

Ocekujem da 4-5 komada po utakmici, nisu nikakav problem, no to u Evropi bas i nije slucaj.

 

Nista, sutra samo Rusi 5+, a i to slabije, da ustedim sebi nerviranje, ako ne dodje.

Ima dovoljno fudbala za golove, uz 2-3 NHL para.

 

Link to comment

Nordsjalend - Odenze 4+, 5+ i 6+. Kvote 2.41, 4.25 i 7.96. Na srednje, Planetwin.

 

Girona - smrdljivi Leganes, domacin golovi: 2+, u oba, 3+ i 4+. Kvote 2.3, 3.6, 5.8 i 14. Na jace, Mocart i Maxbet.

Edited by Timmy
Link to comment

General Diaz - Independiente: GG3+ @2.25, 4+ @3.3.5, GG4+ @3.65, 5+ @6.9 i 6+ @15. Na srednje.

 

Sukre - Gvabira, GG3+ @2.05, 4+ @2.6, GG4+ @3.1, 5+ @4.8, 6+ @10 i 7+ @21, na malo jace.

 

Lindsey Von osvaja seuper G @3.5 (mocart odskocio, kod ostalih od 2,6 do 3) na srednje, kao i uzima medalju po 1.7 i Sofia Goggia u\zima po kvoti 5 i njih 2 na podijumu po 3.57

Link to comment

Fudbal 2/4, hokej 0/2. Na fudbalu prodjose oba jaca tiketa; Holandjani slabo, FA Cup, nastavio losu ovosezonsku tradiciju (Tottenham se dva puta obrukao), mada sam tu trebao probati samo U. de Chile. Hokej nisam mogao provuci. Svedjani samo 1-0; dok je u NHL ligi naletela serija undera (dobro je sto povezah promasaje).

Lep plus u periodu ponedeljak-cetvrtak, te ovo nije bilo strasno, ali se nadam da dva udarna dana, ipak nece biti ovako losa.

Nesto jaca uplata danas.

 

 

Fudbal

 

PSV-Heerenveen 3+

 

PSG-Strasbourg 3+

Zvezda-Javor 2+

 

NAC Breda-AZ Alkmaar 2+

Club Brugge-Genk 2+

 

Benfica-Boavista 2+

Fenerbahce-Alanyaspor 2+

Everton-U. Catolica 2+

Palestino-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.46, 1.32, 1.38, 1.77.

Izbacih timove, koji igraju CL meceve, za par dana. Uglavnom standardna igra.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Sevilla w2, Zvezda 1, Roma w2, Bayern w2, Brighton 1, Barcelona w2, PSG 1, Fenerbahce 1, Man Utd w2, Schalke w1, Basel 1, Benfica 1, PSV 1. Kvota 17.24.

 

 

Hokej

 

Tampa-New Jersey 5+

Pittsburgh-Toronto 5+

 

Chicago-Washington 5+

 

OAR-USA 5+

 

Kvote, 1.76, 1.39, 1.40.

5+ trend, Tampa 9/10, New Jersey 7/10, Pittsburgh 7/10, Toronto 7/10, Chicago 8/10, Washington 9/10. Mec sa ZOI odigrah opreznije, posto su mecevi totalno nepredvidljivi (tja, sa NHL igracima nista ne bi islo ispod 6+).

Prva stvar je na kombo tiketu.

Link to comment

:D

Eibar igra protiv Barse, koja igra CL, za par dana. Naleteo mi je njihov duel, u pogresnom trenutku. Hteo sam prvo da probam 3+, no verujem da ce Barsa taktizirati.

Na Alaves sam zaboravio, mada sam mogao negde uglaviti bar 2+ (vidim da je oko 1.30).:dry:

Link to comment
Sub 17.02. 19:00 Bazel : Sen Galen -:- ki 1 1,25 fiks  
Sub 17.02. 19:45 Psv : Herenven -:- ki 1 1,30 fiks  
Sub 17.02. 15:30 Volfzburg : Bajern -:- ki 2 1,35 fiks  
Sub 17.02. 15:00 Udineze : Roma -:- ki 2 1,80 fiks  
Sub 17.02. 16:15 Eibar : Barselona -:- ki 2 1,40 fiks  
Sub 17.02. 19:15 Benfika : Boavista -:- ki 1 1,17 fiks

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...