Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

8 minutes ago, MiddleClass said:

Kakva je rupa ovaj Eric ne znam jesam li vam pricao o tome jednom? :D

 

Evo ti Miljenko 3+

Tesko bih se ovde odlucio da probam golove.:D

Link to comment
ne mirise meni nista posebno...

Pitanje je dali je Sporting mozda jaci u gostima od Astane van forme? mozda bude nekih 1:2 1:3
Odigrao under [emoji23] Kazi jedno, pisi drugo, misli trece a odigraj cetvrto... ima 25% posto sanse da pogodis [emoji38]
Link to comment

Ne secam se da se nekada desila ovakva gomila golova, na mecevima EL. Prodje sve od 19 casova, a sada neka udju bar jos 2, u kasnijem terminu i dosta. Steta sto na Nici nije pao sesti gol, 21 kvota (5+, 9 kvota).

Link to comment

Jebali me Arapi.. Poslednjih godinu dana sam omasio sve stos am igrao sa Jedama, Jazirama i ostalim Al-ovima... I definitivno treba da se drzim samo liga koje mi idu..

 

Pa odmah da ponistim svoj princip i igram Ligu Eufa sa kojom generalno nemam srece.. Al ajde da premostim do juzne brace nocas... Lion domacin golovi u oba @2.8, 3+ @3.88 i 4+@9.6

Link to comment
Just now, Miljenko said:

Ne secam se da se nekada desila ovakva gomila golova, na mecevima EL. Prodje sve od 19 casova, a sada neka udju bar jos 2, u kasnijem terminu i dosta. Steta sto na Nici nije pao sesti gol, 21 kvota (5+, 9 kvota).

 

To zato sto sam ih ja preskocio... mada mi je to jedino Arsenal bio yanimljiv na prvu loptu.

Link to comment

E jebenog Liona.. Glavni tiket mi je da daju u oba... oni 0:0 HT. Merkam da li da igram live da daju 2+ i hocu necu... krece drugo i oni odmah dadose.. Ja se nerviram sto ne dadose u prvom... kad oni odmah drugi.. I sad kad ostane 2:0 do kraja imam da popizdim.

Link to comment

Jansrud uzima zlato u super veleslalomu, kvota 5 u Maxbetu. Bas predobra kvota, svuda je do 3.5 a i to mi je bilo ok jer mislim da osvaja. Kad sam video ovo sa kvotom 5 odmah sam zategao jace nego sto sam mislio i dosta jace nego sto inace igram kvotu 5. Al jednostavno iznenadjujuce visoka kvota, pa da probam...

Link to comment

Dodao sam i da Svindal osvaja, ali manju uplatu, po kvoti 4. Tako sam u mini plusu...

 

I igrao sam i dubl da su obojica na podijumu, kvota 2.7. Sinoc je bila 3.5 za istu igru.

 

A Lion ga dade. Plus fin, al ostaje zal sto nisu lepse raspredili, pa padoh gol uoba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...