Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, mlatko said:

Interesuje me odakle ti to da je Girona bolja od onoga sto je (Sevilja) uradila? Po kojoj statistikci

 

 

Edit: ako si pricao o "bolja od onoga sto su kvote predvidjale" onda je ok. Razumem.

 

Uvek pricam o tome :)

 

A gledam statistiku naravno. Ali konkretno kod Girone, Eibara i Alavesa je presudilo sto sam im gledao prethodne utakmice. I bili su odlicni iako rezultat to uvek ne pokaze. A gledao sam i Sevilju.  Zato sam smatrao da je Girona podcenjena po kvotama... I u ovom mecu je Girona bila bolja i zasluzila minimum bod, ako ne i 3. Zato ce sledece kolo da pune. Evo na vreme sam javio :D

Link to comment

Jebote 1 na Alaves cak 1.9. A oni na posldednjih 8 meceva kod kuce imamju 7 pobeda (Sevilja i valensika medju njima) i 1 remi. Dok je Deportivo pretposlednji u ligi. Na poslednjih 5 u gostima gol razlika 2:19..  Ne razumem kvote :unsure: To kuca da se stavlja odmah. Ili na keca po 1.9 ili npr domacin daje 2+ po 2.1. 

Edited by Timmy
Link to comment

Pricali smo o tome. Oni su prosecan tim, a to retko ko igra za vece novce. Pasce kvota na fiks, do 1.60, otprilike. Vezali su 4 3+ meca, no sezona im je 10/23 3+, uz 7 0-1 utakmica (ne racunajuci kup).

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Jebeni kreten od Zordi Klasija koji je uterao loptu u svoj gol, loptu koja je isla van okvira gola. Nista od Briza.

rekoh ti da padaš kad imamo isti par

Link to comment

Za ljubitelje ikseva i prekida serija mozda bi mogla biti zanimljiva utakmica N. Jersey - Boston. N.Jersey 10 utakmica bez neresene, kod kuce 11 7 9 (u poslednjih 5 kod kuce 2 0 3, ukupno isto 2 0 3, tri vezana poraza). Boston 11 utakmica bez neresene, na strani 12 7 5, 5 pobeda zaredom na strani, posledenjih 5 ukupno 4 0 1. Ove sezone pobeda Bostona kod kuce 3:2, nereseno u N.Jersiju 2:2, dobio Boston na penale. Sve u svemu, Boston je svakako favorit (2.30, nije losa kvota), igraju odlicno u poslednje vreme, ali kiksnuli su protiv Bufala kod kuce, pa je mozda vreme i za nereseno.

Cusnucu na neki tiket, pa sta bude.

Edited by Nesh
Link to comment

Jedna od kilavijih Barsinih sezona. Jeste da sudija pusta preterano ostru igru, no nije neko opravdanje.:dry:

 

Najvise mrzim kada tokom nedelje skupljam mic po mic i onda za vikend budu ovako losi rezultati. Juce sam se vecim delom pokrio, no ovo danas, ne sluti na dobro.

Link to comment

Ja se ne nerviram. Canada falio gol, Man Utd samo jedan, Barsa 0-0, nema dalje.:D

Dobro, ima jos par stvari, ocekujem da u NHL delu nesto i prodje.

Kao sto rekoh, nervira sto u cetvrtak i petak napravih nesto i onda ovako slabi rezultati juce i danas. Da jurim neku veliku kvotu, nego 1.5 u proseku, odnosno oko 5 na kombo tiketu (moze naravno i veca, ako uleti).

Link to comment
Ja se ne nerviram. Canada falio gol, Man Utd samo jedan, Barsa 0-0, nema dalje.[emoji3]
Dobro, ima jos par stvari, ocekujem da u NHL delu nesto i prodje.
Kao sto rekoh, nervira sto u cetvrtak i petak napravih nesto i onda ovako slabi rezultati juce i danas. Da jurim neku veliku kvotu, nego 1.5 u proseku, odnosno oko 5 na kombo tiketu (moze naravno i veca, ako uleti).
Udario sam tiket samo sa dve kvote 10. Ako uleti sad bice mi zao sto nisam turio jos 10 kvota 1.1 (prva bi mi donela 30€, druga 40€...) cekam samo ([emoji16]) gol Rome i dva ([emoji21]) Liona u 1/2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...