Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

menjaj. to vise nije skupo. unutra ti je sve spakovano tako da kao i sa klasicnom: busis rupe. spojis zice i... gotovo.

dobijes vise svetla za manje para. plafonjere kao plafonjere, imas cetvrtastu i okruglu. to ti je jedan izbor drugi je da se odlucis hoces li topliju ili hladniju svetlost. zaboravi stare plafonjere.

eto, to je to. finito.

 

i, uzivaj, nakon pola sata posla.

  • Hvala 1
Link to comment

Stim da je LED plafonjera baš lagana.
Dve sam fiksirao sa po jednim šrafom.
Ima ih kojima se skida "staklo" ima ih koje su "zalivene" u svakom slučaju, to kad rikne ne isplati se popravljati.







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment

A koja je razlika ubaciti led sijalicu u klasicnu plafonjeru, pa menjas kad crkne u odnosu na led plafonjeru?

Koliki je vek led plafonjere?

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

A koja je razlika ubaciti led sijalicu u klasicnu plafonjeru, pa menjas kad crkne u odnosu na led plafonjeru?

Koliki je vek led plafonjere?

Sijalice malo.malo menjam, plafonjeru sam jednu od 20ak koje sam stavio promenio za 6 godina...

  • Hvala 2
Link to comment

Moje iskustvo sa led sijalicama je mnogo bolje nego sa klasicnim. Lepse mi je svetlo, mnogo duze traju, manje struje trose...

Zato sam pitao za razliku izmedju led plafonjera i led sijalica.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

Moje iskustvo sa led sijalicama je mnogo bolje nego sa klasicnim. Lepse mi je svetlo, mnogo duze traju, manje struje trose...

Zato sam pitao za razliku izmedju led plafonjera i led sijalica.
 

 

Imam i jedno i drugo, cini mi se da je svetlo isto.

Plafonjera me cini nervoznijim, iako imas neku garanciju moja su iskustva da sve prave sa manjim rokom trajanja pa mi je brze da zamenim sijalice. Uzeo sam nekih 6 plafonjera pre dve godine i jednu sam do sada menjao. Sijalice su kako naletis. Sad sam vise za varijatnu da je fiskiran nosac sa zamenjivim sijalicama. Sto manje da se radi.

Edited by villiem
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Hteo sam da kupim ležaljke za terasu/baštu.

U Ikei maltene ništa nema na stanju.

U Jysku neke bolje koštaju po 50-70k… 

Na drugim mestima sve nešto bezveze, i one najgore plastične su po 6-7k, slabe platnene još skuplje, a bilo šta lepše je van pameti…

Ono, zatečen sam malo lošom ponudom i visokim cenama… možda što je sred sezone. :unsure:
 

Jedino mi ovo pristojno deluje, mada nisam imao taj tip na umu…

https://jysk.rs/basta/lezaljke/lezaljka-hanstholm-s63xd200-crna

 

Edited by mraki
  • +1 3
Link to comment
  • 2 months later...

Neka preporuka za ves-masinu koja se puni odozgo? Moji su imali neku Bosch-ovu, a takvog modela vise nema, pa me sad pitaju da li vredi davati vise para za AEG na nasem trzistu u odnosu na neke druge (Whirlpool, Candy, Indesit).

Link to comment
15 hours ago, I*m with the pilots said:

Neka preporuka za ves-masinu koja se puni odozgo? Moji su imali neku Bosch-ovu, a takvog modela vise nema, pa me sad pitaju da li vredi davati vise para za AEG na nasem trzistu u odnosu na neke druge (Whirlpool, Candy, Indesit).

 

moji imaju Candy, 5-6 godina staru, radi ko sat.

  • +1 2
Link to comment
dal ima negde po gradu da se kupe ove kuke za vrata, a da nije u ikeji?
lillangen-vesalica-za-vrata-nerdajuci-celik__0119326_pe275531_s5.jpg?f=m

Ima svugde ali pazi na širinu ovog gore.
Tj. Zavisi na kakva vrata ćeš da kačiš.



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...