Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Ova ima ip44.

Valjda je to ok pošto kiša svakako ne može direktno na nju, zaštićna je dovoljno. Jedino niske temperature, ali valjda to nije problem. Rizikovaću :dry:

 

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, rođeni said:

ma neće joj ništa biti, nekad se uvrtale sijalice u golo grlo i preživelo se :D

Imam i sad na par mesta tako :dry:

 

Nego generalno, slab nešto izbor tih spoljnih plafonjera, ovo mi je najpribližnije onom što sam hteo.

Edited by mraki
Link to comment

I dalje koristim težak jorgan. Teča ima drndaru za vunu, a tetka mi napravila jorgane van standardnih dimenzija i sašila posebnu posteljinu za njih. Mrzim moderne prekrivače, nimalo mi ne odgovaraju.

Link to comment
Nekad smo gramofone gledali da li su belt ili direct drive, a eto sada vreme došlo da tako biramo i veš mašine.
 
Još malo pa ćemo da skrečujemo na veš mašinama a fircamo na gramofonima.
Link to comment
On 20.4.2022. at 18:26, Lezilebovich said:

Zna li neko sta je tesko cebe (weighted blanket) ? Reklamiraju ga neki podkasteri, a ja prvi put cujem za to 

 

On 20.4.2022. at 18:35, napadaj said:

I dalje koristim težak jorgan. Teča ima drndaru za vunu, a tetka mi napravila jorgane van standardnih dimenzija i sašila posebnu posteljinu za njih. Mrzim moderne prekrivače, nimalo mi ne odgovaraju.

 

Jos videh da se zovu "gravity blanket", ali me mrzelo da istrazujem od cega su. Mogu da potvrdim ovo sta napadaj prica, najbolje sam spavala ispod teskih vunenih jorgana koje su moji pravili. Moji roditelji i dalje imaju takve i rado spavam ispod njih, i sve mislim da bi bilo dobro da mi neko napravi neki manji za zapca koji obrne pun krug po nekoliko puta u toku noci u krevetu.

//Ali te dimenzije bas zezaju, ne moze nista novo od navlaka da se uzme za te nase jorgane

Link to comment

Opet ja o plafonjerama.

Da li je zamena običnih sa led plafonjerama dobra ideja?

Ima li tu neke zamene panela, ili je to to kad jednom crkne?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...