Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

8 hours ago, Zli Gli said:

Ikea je zlo, nema nista sto sam gledao i kao mogu da cekiram da mi jave mejlom ili preko sms poruke kad ce opet biti na stanju. Uzas.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Mislim da je opasan problem sa repromaterijalom.Uvoz iz Kanade,drveta je u problemu zbog korone.Jbga imas super priliku da vezbas strpljenje ,dalje od kladulje,ako te zasvrbi ,plati psihoterapeuta.Jeftinije je.

  • +1 2
Link to comment

Ne kladim se 3 i po meseca, 100+ dana nisam dinar uplatio niti planiram vise ikad. Sto se tice strpljenja, soba je okrecena, parket sredjen, ne vredi mi da cekam Ikeu. Nasao na stranici Matis-a dosta finih tv komoda, jos ako imaju neki visok garderober eto resenja za sve.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

Ikea je zlo, nema nista sto sam gledao i kao mogu da cekiram da mi jave mejlom ili preko sms poruke kad ce opet biti na stanju. Uzas.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 


Videla sam. Mora da je ovo sto @askeladden kaze poremecaj u dobavljanju globalno.

 

Evo gledam i onu u Segedinu. I tamo zastoj

 

https://www.ikea.com/hu/hu/p/pax-gardrob-feher-flisberget-vilagosbezs-s39304128/

 

Nista, onda cekanje ili da se pravi ako gori pod nogama. Ali je ovo bas zgodno jer postoje pripremljene rupe za klizace da menjas iznutra ako se odlucis da menjas organizaciju sa modulima koji se ubacuju unutra (korpe i tako to).

 

@Moća 
 

Sad gledam

 

Ta tvoja kuka pomalo lici na ovo dole, mada je ova slika losa.

 

http://www.alfamg.rs/artikli.php?p=7750&c=11&clink=98

 

Mozda ce se naci neko ko je upucen bolje tu lokalu. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Ne kladim se 3 i po meseca, 100+ dana nisam dinar uplatio niti planiram vise ikad. Sto se tice strpljenja, soba je okrecena, parket sredjen, ne vredi mi da cekam Ikeu. Nasao na stranici Matis-a dosta finih tv komoda, jos ako imaju neki visok garderober eto resenja za sve.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Svaka cast!Kao sto ljudi rekose,mozda je bolje za te ormare da ti neko napravi.U Srbiji imam nekoliko Forma Ideale ormare i GG su.Doduse i jesam kupovao najjeftinije.Ovi PAX su cista genijalnost jer mozes unutra sve sam da isplaniras.

Link to comment

Ovi PAX su jos i solidni i dobro se drze godinama.

 

Dosta drugih konkurenata su ih iskopirlai (tako da je ovdje lako naci garderober).

 

Kao sto rece Simovic, idi na sajt Ikea, isplaniraj projekat sa njihovim 3D programom i nadji nekog da ti to uradi.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Hteo bih da stavim još jednu plafonjeru u hodnik u stanu, ali mi se ne dovlači struja po zidu i plafonu, jel ima neka varijanta sa baterijam i recimo daljinskim upravljačem?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Moj drugar ima to sokocjalo (ne znam da li je Bosch), zgodno je, ali nije zadovoljan jer se baterija mnogo brzo prazni. Odnosno, imas neke rezime rada, ako stavis na slabiji rezim radi dugo, ali nema potiska da usisa bilo sta sa poda. Ako stavis na najjace, usisava odlicno, ali se ubrzo ugasi, pa na punjenje.

Link to comment

za kerece dlake izmisljena stvar. osim ako nisi amerikanac sa itisonom od zida do zida (jbt oni stavljaju to i u 21. veku, dan danas).

a mora se malo ekonomisati sa baterijom ali to ti je jedan gumb na palcu.

 

edit:

sad vidoh ovo na gigatronu. to je cela metla i trebalo bi da ima jace baterije ali nisam 100% siguran. imas te bezicne gde ti je cela sprava u ruci, a iz nje samo viri cevka. mnogo gotivnije za upotrebu.

Edited by foto
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...