Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Ja imam neki takav Gorenje i nisam raspamećena. Jako loše usisava parket, tepihe ok. Više ga koristim tako što skinem ručni pa njim skupljam okolo.
Uh... ja u kući nemam nijedan tepih.

A ručni iz Lidla već imam.

Zapravo, hanuma ga najviše traži za stepeništa. Ako ne bude dobro radio parket, džaba smo krečili

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk


Link to comment

Ja imam u dečijoj sobi i stavljam jedan veliki zimi u dnevnu jer se tu valjaju i igraju na podu pa da ne nazebu, a i manje su bučni komšijama. Inače pločice + parket i to lakše održavam onim đavolom sa prskalicom za pranje poda. 

 

Možda je ovaj moj loš, ne znam, hvale ljudi onaj Dyson da je super ali on je i skuplji dosta. Uzmi neki koji možeš da vratiš ako ti ne odgovara, ako ima još neko ko Lidl da radi povrat no question asked. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

kada sam kupovala prethodni usisivač, pre dve ipo godine, išla sam logikom 'vidi kako je ovaj boš dobar 2/1, idealan jer u kući imam jedan tepih i ćilime a resto parket I stepenice a nemam ni mačketinu'.

bilo mi žao para za dyson.

 

šta reći, prošle nedelje sam kupila dyson.

toliko o bošu ... krš :fantom:

Link to comment
50 minutes ago, beta kentauri said:

kada sam kupovala prethodni usisivač, pre dve ipo godine, išla sam logikom 'vidi kako je ovaj boš dobar 2/1, idealan jer u kući imam jedan tepih i ćilime a resto parket I stepenice a nemam ni mačketinu'.

bilo mi žao para za dyson.

 

šta reći, prošle nedelje sam kupila dyson.

toliko o bošu ... krš :fantom:

Tako i nama smetalo kod vremesnog Filipsa sto nece da uvuce kabl na dugme :nobles: pa kupili neki Bos, sve moras da mu podmeces trunje i to pod odredjenim uglom, tako da je zavrsio pored kontejnera, neko ga pokupio u roku od odmah, zesce se usrecio.

Link to comment

dajson je jak ko djavo. istina, baterija na najjacem radi nekih 20-25 minuta al usisa bogaoca. meni i odgovara da usisavam iz nekoliko puta pa se ni na to ne bih zalio. s vremenom je baterija posustajala pa sam morao da menjam, negde posle 3-4 godine. kostala oko 50 funti i promenio ocas posla. vrlo jednostavno. preporuka.

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

Crko mi nindza posle 7meseci

 

Sada da vidim kako im servis radi.

 

Al svaki dan je radio..

 

Popravi ga  shark rep preko videa preko telefona...e pa svasta. Gledao ga na video (mirror my phone) a onda mi nacrta na ekran sta da pritisnem ispod nindze kako bi se nesto otvorilo...za 10min gotovo. 

 

Evo ga sad luduje po kuci :D

Link to comment

Ja samo da bacim preporuku za ovaj usisvac koji je star kao Hrist a i dalje radi odlicno, nije veliki, nije ni mnogo bucan, jedino sto nije perolak ali to nije toliko ni bitno jer nije da se nesto mnogo nosi tamo-vamo. Kese i filter za njega kupujemo u DM-u.

U stvari, bezbeze, proizvodio se samo od 2002. do 2005. tako da su verovanto male sanse da se nadje bas taj ali mozda vredi gledati tu seriju.

 

Daklem,  Miele S716 Active Air Clean

Link to comment
On 27.12.2021. at 11:04, beta kentauri said:

kada sam kupovala prethodni usisivač, pre dve ipo godine, išla sam logikom 'vidi kako je ovaj boš dobar 2/1, idealan jer u kući imam jedan tepih i ćilime a resto parket I stepenice a nemam ni mačketinu'.

bilo mi žao para za dyson.

 

šta reći, prošle nedelje sam kupila dyson.

toliko o bošu ... krš :fantom:

 

Suviše kasno, jer je Bosch već bio naručen...ovaj:

 

image5bf2deac3139a.png

 

Prijavio hanumi problem, ona ga juče probala i kao, neka ostane, njoj radi posao.

 

U suštini, imamo dosta stepeništa u kući i ona ga je zato naručila, ne može više da vuče preglomazni Kerher, a meni odgovara za auto.

Link to comment
On 27.12.2021. at 19:53, Lancia said:

Sta te briga, ti ionako zivis u sumi s pecurkama :rolleyes:

 

 

pa da, suma me je i naucila da se ne umire od malo prljavstine...ali ok ja nemam sitnu decu ni zivotinje po kuci..

 

 

i mi imamo glomazni Kerher koji  na sprat nosim jednom mesecno ...a za ciscenje izmedju,posebno na spratu gde imam 30m2 parketa bez tepiha, smo uzeli neki iz Top shopa,kostao je 5 hiljada i radi za sve pare :D 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Imate li iskustva sa "vinilom" kao podlogom za stanove/kancelarije?

brechen-e1432888946452.jpg

 

Ja za to nisam cula do sad, dok majstor nije spomenuo. Ima kao neke prednosti u odnosu na laminat, a glavna mu je caka da podloga ispod njega mora da bude savrseno uradjena. Moze da izgleda kao laminat, moze da imitira plocice. Medjutim, ne znam koliko je to sve dugotrajno, i zdravo (posto je od PVC-a, ovde savetuju da se kupuje samo sertifikovani)...mi smo u prethodnom stanu imali laminat, ocito neki dobar jer je postavljen pocetkom 90tih i do 2020. je izgledao sasvim dobro. U nas stan smo ipak stavili parket svugde pre nego sto smo se uselili (originalno je stan imao parket samo u hodniku i dnevnoj a u spavacoj i decijoj itison, hajde da su to Nemci voleli 70tih, ali danas staviti nesto takvo mi je prava misterija).

 

https://www.casando.de/ratgeber/vinylboden-vor-und-nachteile/

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

to je bilo po defaultu u blokovskim kuhinjama polovinom sedamdesetih

 

šta ga znam, za poslovni prostor možda je ok. za stambeni pločice bi mi bile prvi izbor(ako je u pitanju kuhinja), ili parket za ostatak stana

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...