Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

e našo sam sad na kupujemprodajem imaju ove baseus što se zakače na monitor, isto dobro izgleda estetski i funkcionalno

 

Baseus Monitor Lights with Touch Sensor, USB Powered LED, 3 Switchable  Modes, Dimmable Computer Light for Desk/Office/Home, Black : Amazon.in:  Computers & Accessories

Edited by francuski sobar
  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, mustang said:

 

Da, pizdim od tih lampi o kojima pricas, trebalo mi je nesto minimalisticko i da se se ukaci o sto a ne o ekran, da mi lepo, neupadljivo, osvetli tastaruru 

 

Jesi razmišljala o RGB tastaturi?

Link to comment
13 minutes ago, Mil@n said:

 

Jesi razmišljala o RGB tastaturi?

 

Disko tastarura,  ona sto svetli? :D

 

Jok 

 

Imam ja super tastaturu, tanku, dugacku, al mi vise ne treba. Uzela sam laptop i nakacila stari ekran na njega da imam dva. Slepo kucam, nije to problem, nego lose osvetljenje, naprezem se.

 

Edited by mustang
Link to comment

led trake pretpostavljam idu na viseće elementa, a za osvetljavanje radne ploče

može komotno jača, što toplije boje

 

e

ekstra je

:thumbsup:

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

led trake pretpostavljam idu na viseće elementa, a za osvetljavanje radne ploče

može komotno jača, što toplije boje

 

e

ekstra je

:thumbsup:

Hvala za komentar. Nisam stigla do tih led traka. Ikea mi salje upozorenja zbog radne ploce, ako se odlucim za njih nadam se da ce resiti to. 

I ne znam sta da radim da l da stavljam plocice ili one panele. Ako imas neki savet oko toga?

Edited by Sandradjer
Link to comment

za pod ne znam, ali bih za deo iza slavine i generalno iznad radne ploče, a ispod elemenata na zid stavio staklo. zgodno je za brisanje, a i izgleda lepo (bar meni)

  • +1 3
Link to comment

E to staklo mi je totalna nepoznanica, istrazicu. Za pod moram plocice jer su tu vec stare, i nemam parket u tom delu

Edited by Sandradjer
Link to comment
37 minutes ago, Sandradjer said:

Ceo dan pravim ovo u prilogu. Svaki savet prihvatam rado. Evo ostavicu sta sam napravila. Radi se o kuhinji 

kuhinja4.png

 

ja imam odvojenu rernu . i stoji mi gore , otprilike izmedju radne povrsine i visecih elemenata. i mnogo je zgodno ako je cesto koristis. ne moras da se saginjes, dete ne moze da dohvati...

  • +1 3
Link to comment

parket ne ide u kuhinju, zbog prosipanja i mogućih izlivanja, msm ima parket i za to al je bolesno skup

 

ovo staklo je ekstra, preporuka za isto

 

onda ne moraju pločice, može samo da se okreči, a mogu i da se zelepe neke odgovarajućetapete (proguglaj malo ovo je prvo izbacilo)

ako ide staklo onda možeš(treba) da staviš i dve led trake, jedna skroz do zida da osvetli to nešto što je na zidu(ako nije go zid), a druga ide za osvetljavanje radne ploče

Link to comment
13 minutes ago, munze said:

 

ja imam odvojenu rernu . i stoji mi gore , otprilike izmedju radne povrsine i visecih elemenata. i mnogo je zgodno ako je cesto koristis. ne moras da se saginjes, dete ne moze da dohvati...

Razmatrala sam tu opciju pored frizidera jer mi je potrebna dubina 60. Onda ne znam kako ugao da resim, a znaci mi ta radna povrsina zbog aparata za kafu

Link to comment
9 minutes ago, Sandradjer said:

Razmatrala sam tu opciju pored frizidera jer mi je potrebna dubina 60. Onda ne znam kako ugao da resim, a znaci mi ta radna povrsina zbog aparata za kafu

i bolje što ti ne odgovara

:fantom:

  • +1 1
Link to comment

 

21 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

i bolje što ti ne odgovara

:fantom:

Ne treba mi mnogo prostora jer imam ostavu pa me bilo strah da ne zatrpam kuhinju bez potrebe. I ostavu sam kreirala u Ikei. Nemam sliku na telefonu trenutno. Od ovih je polica 

 

 

IMG_20221008_224914.jpg

Edited by Sandradjer
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
26 minutes ago, Sandradjer said:

 

Ne treba mi mnogo prostora jer imam ostavu pa me bilo strah da ne zatrpam kuhinju bez potrebe. I ostavu sam kreirala u Ikei. Nemam sliku na telefonu trenutno. Od ovih je polica 

 

 

IMG_20221008_224914.jpg

 

Čuveni Ivar, ovako smo mi sredili podrum, samo što smo uzeli strane i vrata za skoro sve elemente.

 

Zašto inače ne elemente do plafona? Čak i kad ne koristiš totalno taj deo unutra, imaš manje jbaze sa prašinom.

 

Kakav aspirator planiras?

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...