Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Pozamašna, tj oko 17, 18m2. Veruj mi, radi posao i te kako. 2KW su u pitanju namenjeni za 16-20m2, ako se ne varam.Čekam da okrečim spavaću, pa tamo još jedan i banja.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Ne znam, ja sam sa mojim atlantikom od 2kw prezadovoljan. Brzo zagreje, i to ZAGREJE. :)
kako grejes? po potrebi ili je ~stalno ukljucen? koliko dugo ostane toplo posto ga npr iskljucis? :)Ako nije tajna, koji model si ti uzeo? (Ili mi posalji na PM) Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Moj model: F117P Pošto ortakinja radi tamo, dobio sam i 10% popusta pa me izašlo nekih 13.500 + njihova poštarina. Grejem po potrebi. Dođem kući i škljocnem i to je to. Brzo se ugreje, i totalno je nečujan. Ima onaj mod msm da se zove no frost tako nešto, kao kod frižidera :) da podesiš temperaturu ispod koje da ne ide. Ne vidim neku primenu, pošto nije da je ne znam koliko hladno, barem ne još. Koliko drži toplota ne znam, pošto obično gasim par minuta nego što zapalim napolje. :)Meni je totalno super što su mali i praktično neprimetni na zidu, a rade posao. U odnosu na neke Norveške koje sam gledao, dizajn je verovatno malo slabiji, ali daleko da su ružni. Zato duplo skoro jevtiniji...

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

jel ima neko iskustva sa mycrib krevetima? naletoh na neku njihovu akciju na netu a deluju mi na oko prilicno zanimljivo samo izgleda da mora brzo da se reaguje.

Link to comment

Do to i mene kopka, a koliko sam cuo sa par strana u pitanju je Poljska proizvodnja a sta imaju sa Svajcarskom mi bas i nije najjasnije. U svakom slucaju bacicu pogled danas ili sutra pa javim kako to izgleda iz prve ruke.

Link to comment

A zna li se kvalitet tog mycrib i nativo namestaja? Konkretno gledamo da uzmemo ugaonu garnituru, ovo do sad sto smo vidjali je sve plac majke bozije sto se tice sundjera za sedenje (Simpo tu prednjaci po nekvalitetu). I uopste, ima li neki od tih domacih proizvodjaca ciji namestaj se nece raspasti posle 5 godina (cuo sam navodno da Atlas uzicki radi korektno, ali nisam jos obilazio)?

 

Inace, pre par strana je neko pitao za klik-klak trosede... Moji matorci su pre 15tak godina pazarili YOSI namestaj, nije promenio oblik (http://www.yosi.co.rs/main.html)

Link to comment

ja gledao nativo krevete i ok izgledaju imaju razne varijante za podlogu tipa ravnu ili one latoflex i neke svoje duseke od budget varijanti pa do neki magnetskih antibakterijskih itd. Garancija je 2 godine na krevete a za garniture pojima nemam. Akcija sa cenama im je navodno bila samo do kraja februara ali najbolje da ih okrenes i proveris. Pri tom proveri na oba mesta jer od modela od modela ima sitnih razlika u ceni. Neki su modeli jeftinji kod jednih a neki kod drugih.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne znam da li odgovara ovo mesto za pitanje koje sledi, ali nisam nasao nesto slicno. ne bi bilo lose da se napravi topic na ovom podforumu 'razno'. elem.. jel znate nekoga ko radi tapaciranje namestaja sa preporukom,  tj. da ste vi bili zadovoljni? prosli koji je tapacirao je bio ok sto se tice rada, ali je bio pijan sve vreme, i zaista je smarao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...