Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

A zna li se kvalitet tog mycrib i nativo namestaja? Konkretno gledamo da uzmemo ugaonu garnituru, ovo do sad sto smo vidjali je sve plac majke bozije sto se tice sundjera za sedenje (Simpo tu prednjaci po nekvalitetu). I uopste, ima li neki od tih domacih proizvodjaca ciji namestaj se nece raspasti posle 5 godina (cuo sam navodno da Atlas uzicki radi korektno, ali nisam jos obilazio)?

 

Inace, pre par strana je neko pitao za klik-klak trosede... Moji matorci su pre 15tak godina pazarili YOSI namestaj, nije promenio oblik (http://www.yosi.co.rs/main.html)

 

 

malo zastarelo, ali tek sad video. nema tu nikakvog dizajna i proizvodnje, samo (pre)prodavci. firma likvidirana i ispisana iz registra u ch. nemam pojma kakav je namestaj, ali sam mycrib je sumnjiva rabota, pa bi ja prste od toga pomerio.

Link to comment

^^

 

video sam taj oglas :) zapravo, to je bio prvi koji sam video. sta ti znaci ovo korektno? jel si odusevljen, ili smatras da bi to moglo bolje? btw, hvala za preporuku :)

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Korektno u smislu da kauc posle nekih 5-6 meseci i dalje "funkcionise" kao i dana kad su ga doneli.

Jedno jos ostaje pitanje trajnosti, tj koliko ce proci pre nego sto federi na udarnim mestima popuste. Da li ce trajati duze/krace od originalnih

Link to comment
  • 2 weeks later...

Izbacio Dunav na kej svakakva drveta, ja poneo kanap i zavezao za bicikl ono sto mi je bilo interesantno:tumblr_mogdi7Pae21rjssdoo1_1280.jpgtumblr_mogdi7Pae21rjssdoo2_400.jpg... ofarbao belom bojom na bazi vode (grubo i bez smirglanja, nista nisam kratio jer me mrzelo) pa izlakirao lakom na vodenoj bazi. Sastavio i montirao za jedno popodne.tumblr_mogdi7Pae21rjssdoo3_1280.jpgtumblr_mogdi7Pae21rjssdoo4_1280.jpgtumblr_mogdi7Pae21rjssdoo5_1280.jpgSproveo sam struju za punjac i lampu, prakticna polica a ne kosta ni cetristo dindzi (malo boje, malo laka i srafovi)edit: + je dobri duh Dunava usao u sobu

 

Pošto još nije izmišljen smajli kojim bih ovo prokomentarisala, a slova koja znam su mi od nikakve pomoći, ostaje samo da :Hail: :Hail: :Hail:

 

 

 

 

Link to comment

Uh, ovo je primer kako od najgoreg djubreta bez obrade napraviti nesto korisno. Imam ja mnogo boljih uradaka, okacicu kada budem fotkao

 

btw. krevet pored sam isto radio od nekih otpadaka, lampu too (sklonio sam keramicko senilo da bi napravio jace svetlo za slikanje police)

 

 

hvala btw:)

Edited by Caligula
Link to comment

aha, ok :) video sam ja i ranije fotografije ovih predmeta ali nisam znao da ti je dizajniranje i majstorisanje bilo profesija :) kako bilo, sjajni predmeti, sjajni, svetski izgledaju :)

Link to comment

Ma ti si 1 car, Pontijak ti je i objasnio zašto.

 

Imam ja još pitanja; ako sam indiskretna (čitaj: nevaspitana) nemoj mi odgovoriti i smesta me stavi na IL.

 

Ovo nije tvoj (Kirin, gospođin i tvoj) stan, je l' da?

 

U zavisnosti od odgovora reći ću ti zašto to mislim. :)

Link to comment

Nije, vec sam pisao na onom topiku o stanovima forumasa™

 

Mi smo podstanari vec 15+ godina, tako da sve sto pravim od namestaja mora da bude mobilno i lako za prekomponovanje (ako se selim u drugaciji stan, manji ili veci). Eeee da ja imam svoje, menjao bih zidove sigurno:) + bi namestaj rastao iz kuce (ugradno, kombinovan sa zidovima, stepenistem, plafonom, vatever)

Edited by Caligula
Link to comment

Promaklo mi je to oko podstanarstva :( , ali gledajući ove fotografije, razmišljala sam baš ovako kako si i ti ispričao. Počev od zidova i podova... ali i  zaključno sa nameštajem, koji je em maksimalni spoj funkcionalnog i lepog em kao da na svakom komadu piše: "jednom ću i ja biti u prostoru kakav zaslužujem!"  :kralj:

Link to comment

To kad kupim neku kucu u Vojvodini  ^_^

 

Aaa... baš u Vojvodini?! :o

Priča se da tamo ima slabo drveća, od čega nesrećo misiš nameštaj praviti za tol'ku kućerdu...

 

(Ali obavezno da ima i nešto što se dâ pretvoriti u radionicu. Pa ako Voša bude zainteresovana za prodaju/kupovinu vremena, a ti im prodaji™ tvoje vreme u tvojoj radionici. A ako ne, znaš i sam u čemu si velemajstor.)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...