Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Delili letke sa navodnim popustima, pa odem do Eurosalon fabrike , u nadi da ću pronaći nešto povoljniji nameštaj nego u salonu na Sajmu. Bolje ne idite, grozan je izbor ( osim ako ne smatrate da je dobar pazar jadna lampa za 990 dinara i dvosed za 27000), a na stranu što sam išla pešice preko pruge mimo prelaza, sablasno puste železničke stanice sa novim klupama(?!) i pored nekih nenormalnih zdanja, silosa, usrala sam se od straha u po bela dana.

Link to comment

Pa to je odmah iza "Tempa". Kuda li si ti samo prolazila?! Ja imam obicaj da se tuda prosetam u po noci, jedino malo zazirem od pasa lutalica.@CowBoyNe vidim zasto bi bio problem da se fotografise. Nisam cio da se iko zalio da je imao neprilike, a video sam dosta fotografija sa tog prostora.

Link to comment

Malo sam zalutala. Znala sam otprilike kako da dođem do salona (zapamtila preko planplusa), ali ima da se ide. Nasumično sam prošla kroz jedan prolaz sa ulice gde staju busevi. Na žel. stanici na kojoj vozovi očigledno ne staju ( ne znam zašto), sedeo je neki pogubljeni deda sav izboran bio bi dobar fotomodel, onda sa desne strane pijaca automobila- svađaju se i psuju, pa onda malo puste pruge, obrasle u korov. Tu sam se uplašila da me ne "zajmi" kuče, čuli su se iz nekih ograda. Potom sam naišla na čopor dece koja se igraju, tu mi je lakše bilo. Onda sam krenula između fabričkih skladišta, sve pusto al imaš osećaj da te neko gleda, valjda čuvari iz kućica. Posle sam se vratila autobusom br.44 bilo mi je smešno jer do juče nisam ni znala da ima ta linija. Bus prolazi pored nekih trošnih kućica pored pruge (ul. Poenkareova). I one su zanimljive jer u njima žive ljudi, imaju ružičnjake i prozore sa isheklanim zavesama.

Edited by halloween
Link to comment
  • 3 weeks later...
Jel ima neko iskustva sa Norveškim radijatorima? Svakako mi treba grejno telo u dnevnoj, a danas su mi nahvalili te radijatore samo tako.
Pa kao hvale ih da stede struju, a komsinica koja ih je uzela kaze da ide po 20000 za njih mesecno zimi, valjda se brzo hlade il itako nesto (nisam se previse upustala). U svakom slucaju, ona kaze da su je zenuli.
Link to comment
Jel ima neko iskustva sa Norveškim radijatorima? Svakako mi treba grejno telo u dnevnoj, a danas su mi nahvalili te radijatore samo tako.
Ja sam to imala nekad umesto TA peci i nije bilo lose, ALI sam grejala samo u toku dana jer volim da spavam u hladnom sa pingvinima. Verovatno bi bilo skupo da sam grejala non stop, buduci da se oni brzo greju ali i brzo hlade. Posle sam se vratila u drugi stan sa TA peci, meni nekako bolje sa njom, jer mogu da je iskoristim u vise svrha.Zavisi i kako zelis da koristis i koliku zapreminu da grejes.
komsinica koja ih je uzela kaze da ide po 20000 za njih mesecno zimi,
Meni ovo zvuci totalno nerealno, sem ako ne greje preko 100 kvadrata? Edited by I*m with the pilots
Link to comment
Jel ima neko iskustva sa Norveškim radijatorima? Svakako mi treba grejno telo u dnevnoj, a danas su mi nahvalili te radijatore samo tako.
I ja sam razmisljao o njima dok nisam cuo (sa vise strana) da ploce hoce da puknu te ako nije pod garancijom tada ga moz' bacit.+ da nisu toliko stedljivi koliko ih hvale.
Link to comment
Dobio sam odlicnu knjigu fotografija i hteo bih da je stavim na uvid javnosti. Dimenzije su 48x33cm, tezina skoro 3 kilograma. Razmisljam da kupim stafelaj za knjigu i da okrecem povremeno stranice. Da li je ovaj pogodan za to? Alternativne ideje koje zauzimaju manje mesta pozeljne.
dobra ti je to fora sa štafelajem ali ovaj ne valja. zauzima mnogo mesta i nije stabilan na ovim bangavim nogama. moraju da budu špicaste ili ovaj model22-56-large.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...