Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Simpo otpada, bila juče, kažu nemaju dimenzije koje meni trebaju a proizvodnja je u zastoju. U uži izbor su mi ušli ovi što mi PT preporučila, Adašević, zatim Bonneli dušeci  (je l ima neko iskustvo s njima?) i juče sam u bloku 45 kod Piramide videla neki natpis 'diskont dušeka', pa sam pomislila da bi to mogao biti znak :D Ukoliko sve to propadne, kupujem dušek u Jysku. Nije loš, udoban, slaba strana je to što mu je garancija samo 2 godine.

Link to comment

Naručila sam upravo Andrijaševića. Prvo sam htela najjeftiniji, ali rekli su mi da je ovaj drugi po jeftinoći (i tvrdoći) na sniženju, tako da košta isto kao prvi. Kažu doneće mi u četvrtak kući, dostava besplatna, plaćanje po pouzeću. Je l to uobičajena procedura za kupovinu nameštaja? Nešto mi čudno kako sam sve obavila za dva minuta.

Link to comment

daj detalje. 

 

Ima neka kul fora, da se uznu rashododovane majstorske /\ merdevine, pa da se horizontalno na gazišta postave police. Nema bušenja zidova, mobilno je i rasklopivo, jeftino.  

 

a i na putovanja ga nosim. 

 

Samo treba odgovarajuće tretirati konstrukciju, i pokušati da se pronađu police čija je dubina jednaka širini gazišta - glupo je drugojačije. 

mozes da nabavis takve daske u jabuci na paliluli, odes do njih i oni ti seku i kantuju po zelji, pa onda sam montiras kako zelis. 

 

http://www.planplus.rs/prezentacija/18741/crvena-jabuka-proizvodnja-i-prodaja-namestaja

Link to comment

Naručila sam upravo Andrijaševića. Prvo sam htela najjeftiniji, ali rekli su mi da je ovaj drugi po jeftinoći (i tvrdoći) na sniženju, tako da košta isto kao prvi. Kažu doneće mi u četvrtak kući, dostava besplatna, plaćanje po pouzeću. Je l to uobičajena procedura za kupovinu nameštaja? Nešto mi čudno kako sam sve obavila za dva minuta.

Jeste, sve je OK, a uobicajeno je da prvo platis pa da donesu, tako da je i bolje od standardnog. Kriza je i duseci se ne kupuju svaki dan, a jos ako placas kesom, pretpostavljam da je to razlog sto ce da isporuce robu trkom sve nogama u dupe udarajuci.
Link to comment

daj detalje. 

evo ovako nekako

 

 

1404146275-527-x-791px-IMG_9056.JPG

 

 

izbušili rupe na daskama gde nam je odgovaralo, kroz njih provukli navojne šipke i fiksirali maticama, ovako 

 

 

1404146275-800-x-533px-IMG_9060.JPG

 

 

na spoju gde su dve šipke, koristili smo dužu maticu, a ispod nje maticu sa gumom, tako da se ne klimaju

 

 

1404146275-800-x-533px-IMG_9063.JPG

 

 

dodatno smo je fiksirali tako što smo na tri daske napravili udubljenje za vertikalne cevi od radijatora, i sa dve kuke koje idu u zid. to je jedino bušenje.

prednost ovakve police je što je visina između dasaka potpuno podesiva, pa možeš da imaš niže za male knjige, više za registratore ili šta ti već treba

cela polica nije ispala više od 8 000 dinara

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Treba da odaberem boju za spavaću, živ nisam, kao ženu da biram. 

Imam veliki foto tapet tamo, neke plan'ne pa sve vučem na neku tamnu plavu jer ista dominira na tapetu, krevet crn, kao i nadkasne. 

 

Razmotriću svaku ideju. :)

 

Kinda like this:

 

bedroom-colors-8.jpg

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...