Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

 

(Ali obavezno da ima i nešto što se dâ pretvoriti u radionicu. Pa ako Voša bude zainteresovana za prodaju/kupovinu vremena, a ti im prodaji™ tvoje vreme u tvojoj radionici. A ako ne, znaš i sam u čemu si velemajstor.)

 

... jashta, to mi i jeste cilj. Po Vojvodini ima jeftinih domacinstava, a ovde (Bg) da kupujem kokosarnik u nekoj zgradi 100 000+E gde gore, dole, levo i desno od mene galame drugi urbanoidi mi se bas i ne mili. Dopada mi se i  Avalski Put, samo tu je malo skuplje:(

Edited by Caligula
Link to comment
  • 2 weeks later...

hippie, ovo je stvarno kao zamak iz srednjeg vijeka. ti si jedna od rijetkih zena koje znam a da vole taj tip interijera sa winchester sofama, neobradjenim drvetom, masivim komadima i sl. inace, kucerina je mrak, javi kad uselis da navratimo :martini na bazenu:

 

@cowboy, ta strast za sakupljanjem predmeta iz prirode za buducu upotrebu mi je tako zanimljiva. naime, imam jednog doma s istim atavizmom. samo cu nabojat nekoliko stvari koje se pobozno sele s jedne adrese na drugu: vise razlicitih komada velikih kamenja, naplavljeni komadi drveta, otpali rogovi razlicitih zivotinja, svakakvi morski organizmi i njihovi dijelovi, a najjaci je kraljezak kita koje je more izbacilo (to bi trebala u buducnosti bit djecja stolica), dijelovi raznih srusenih koliba, . meni je to tako slatko i plemenito, jedini problem je di sve to drzat...

Link to comment

hippie, ovo je stvarno kao zamak iz srednjeg vijeka. ti si jedna od rijetkih zena koje znam a da vole taj tip interijera sa winchester sofama, neobradjenim drvetom, masivim komadima i sl. inace, kucerina je mrak, javi kad uselis da navratimo :martini na bazenu:

 

vino, seko, zvachu te na vino........ inace 1 kralj vanpira bi morao 1 sofisticiran ukus da ima

Link to comment
  • 3 weeks later...

Uf, odlicna! Mozda su zidovi previse beli za moj ukus ali ostalo je sve 5 :)

 

Tja, sve je u dve nijanse. Nije da ne volim jednostavnost, ali ovo je previše. :)

Link to comment

Ovi majstori iz Budimpešte cepaju sa cenama, 720 evra stona lampa 1600 luster, modeli koji su me zanimali, a sigurno ima i dosta skupljih. To su im navodno cene umanjene za 40% za tržište Srbije. Svejedno, baš su bili ljubazni i na moj upit na engleskom, Milica mi je odgovorila na srpskom. Opremali su Muha bar, divno izgleda.

 

Da napomenem da mi je stan potpuno hipsterski, pun starudija pošto se u zadnje vreme mnogo mrelo u široj beogradskoj familiji. Malo sam iznenađena, ali nekako ima šarma i dobro je legao stari očuvani nameštaj u novom stanu.

Edited by halloween
Link to comment
  • 1 month later...

Iz stana u koji se useljavam tokom sledeće nedelje, prethodna stanarka odnosi dušek, koji je njeno vlasništvo, i ostavlja mi ram kreveta. Dakle, moram da kupim dušek. Pošto to nikad nisam radila, zanima me da li imate neki savet; na šta da obratim pažnju, da li su bolji dušeci sa oprugama ili sa penastom materijom, kako se kreću cene itd.

 

Napimena: nemam problema s kičmom, ne treba mi ništa specijalno.

Link to comment

idi u slarafiju, objasni sta ti treba i koliko novca ces dati za dusek, i oni ce ti ponuditi najbolje resenje. tamo mozes i da isprobas sve duseke. jako su profesionalni. njihovi duseci imaju garanciju 15 godina. 

ko jednom legne na slarafiju, vise ne menja. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...