Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

:D da. posalji im na mejl, primaju sugestije. 

ja sam ovako ko sejlorka pre 10 godina usla u slarafiju jer mi je bila u komsiluku, nista nisam znala o dusecima, osim da mi treba tvrdji (ovde ti sigurno pada na pamet novi slogan :D ). danas znam da me sam bog poslao kod njih. ja cak nemam ram, krevet, vec mi je dusek na parketu. kakav je bio pre 10 godina, takav je i sad. na federe je, mozes u radnji da vidis poprecni presek, slojeve, to me nije zanimalo previse. al oni oce sve da ti objasne, da te upute, bogte, citava nauka o dusecima. ali ko sto rekoh vredi svakog dinara koji im das. cene ne znam, to zavisi od dimenzija i poprecnog preseka duseka. i ko god je po mojoj preporuci kupio madrac u slarafiji, svi su u fazonu da nikad tako dobro nisu spavali u zivotu. 

Edited by darling
Link to comment

Iz stana u koji se useljavam tokom sledeće nedelje, prethodna stanarka odnosi dušek, koji je njeno vlasništvo, i ostavlja mi ram kreveta. Dakle, moram da kupim dušek. Pošto to nikad nisam radila, zanima me da li imate neki savet; na šta da obratim pažnju, da li su bolji dušeci sa oprugama ili sa penastom materijom, kako se kreću cene itd.

 

Napimena: nemam problema s kičmom, ne treba mi ništa specijalno.

 

 

Ti od pene se smatraju za dosta nezdrave.

Link to comment

Hvala darling, zvuči super, ali je waaaaay out of my price limit. Najjeftiniji dušek dimenzija koje su meni potrebne je 400 EUR. Ja imam cca 150 EUR  :(

Edited by sailorman
Link to comment

Ma kakvi, najjeftiniji. Ali nisam zvala, pogledala sam cenovnik na sajtu. Sad ću pozvati da proverim.

moja logika sa dušecima je analogna onoj sa četkicama za zube.

ne kupujem dušek da mi večno traje, prašina i sranja padaju i na onaj od 100 i na onaj od 1000 evra, i bolje da u životu kupim tih 10 od sto, nego 1 od hiljadu.

 

imam neki nefensi dušek od bemliga, andrijašević firme čini mi se. opruge, sloj gore, sloj dole. koštao 80 ojra, doduše pre dve i po godine. plus, ja imam prcvoljak od kreveta.

http://www.andrijasevic.co.rs/strana/duseci

Link to comment

moja logika sa dušecima je analogna onoj sa četkicama za zube.

ne kupujem dušek da mi večno traje, prašina i sranja padaju i na onaj od 100 i na onaj od 1000 evra, i bolje da u životu kupim tih 10 od sto, nego 1 od hiljadu.

 

imam neki nefensi dušek od bemliga, andrijašević firme čini mi se. opruge, sloj gore, sloj dole. koštao 80 ojra, doduše pre dve i po godine. plus, ja imam prcvoljak od kreveta.

http://www.andrijasevic.co.rs/strana/duseci

 

Strava! Hvala, ovo mi je za sad vodeća firma. Je l bi rekla za svoj dušek da je mekši ili tvrđi?

Link to comment

Strava! Hvala, ovo mi je za sad vodeća firma. Je l bi rekla za svoj dušek da je mekši ili tvrđi?

tvrđi.

ne volim te dušeke u koje kao utoneš, zato ne volim te penaste.

 

imaš neku skrnavu radnjicu sa dušecima u Bulevaru Despota Stefana, neparna strana, potez preko puta Botaničke bašte. ja sam ovaj uzela tamo.

ako su zatvorili radnju u međuvremenu, sori.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...