Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

 

imaš neku skrnavu radnjicu sa dušecima u Bulevaru Despota Stefana, neparna strana, potez preko puta Botaničke bašte. ja sam ovaj uzela tamo.

ako su zatvorili radnju u međuvremenu, sori.

 

Tuda prolazim svaki dan minimum dva puta, ali nisam nikad videla tu radnju. Vrlo moguće da je tu, ja slabo primećujam takve stvari.

 

 

Simpo ima vrlo dobre madrace i koliko se secam nisu skupi

 

Nemaju cene na sajtu, ali zvaću u ponedeljak. Da se ne sećaš slučajno cene, bar okvirno?

Link to comment

Svakako sa oprugama, pre nego pene, a narocito ne nasedati na lateks, rekli su mi da bi dusek od prirodnog lateksa kostao 2-3 k evra. Nemoj da te bude sramota da legnes na dusek da vidis bar orijentaciono da li ti odgovara. Kad lezes zauzmi onaj polozaj u kome najcesce spavas, npr. levi bok. Osnovni Simpov model sa federima je Premijer i on kosta u tim dimenzijama oko 20k. Ja imam Simpo Nautilus, deblji je i udobniji, a opruge su u dzepu, skuplji je, oko 30 ali je uglavnom na popustu. Mislim da Simpov salon, najveci u Bgd, kod Autobuske stanice radi i nedeljom, a tu mozes i da probas koji ti odgovara jedino sto ces mozda morati da cekas na isporuku 2-3 nedelje ako nemaju na lageru tvoje dimenzije. Kod Simpa je u cenu uracunat i prevoz i unosenje u kucu tj. ubacivanje u ram, ali ako kupujrs kod drugih, pitaj za te pojedinosti. Izmeri i dubinu rama, da ne bi kupila previse tanak dusek.

Edited by halloween
Link to comment

Hvala Halloween, otićiću sutra do Simpa, ali ne verujem da ću moći da čekam tri nedelje isporuku. To, i cene su im ipak malo jače, Nautilus je snižen samo 20%. Hvala na preporuci u svakom slučaju.

Link to comment

sailorman, ovo će skroz zvučati glupo, ali ja sam pre 7 godina kupio dušek (200x140) i dobar je i dalje. Jako dobro spavam sve vreme. Bio je povoljniji od ovih cena koje pominjete (računam protok vremena i kursne razlike). Radnja je tada bila u Skojevskom naselju, recimo 50m od raskrnice sa Ace Joksimovića. Zaista ne znam da li i dalje postoje i kakve su im cene, ali, da mi treba sada dušek, i sa imam na raspolaganju iznos koji si pomenula, prvo bih tamo pogledao, 

 

Ne uspevam da ih izguglam. :(

 

Ajd da i ja pitam...

 

tražim jeftinu a funkcionalnu policu za knjige, da može da stane jedno 1.5 - 2 metara knjiga i pola metra registratora. Dolazi u obzir i neka manja polica za knjige uz jeftin komadić nameštaja na kome bi mogli da stoje štampač (A4 dimenzije) i registratori. 

 

I tražim jeftin radni sto pogodan za učenje - minimalistički, bez fioka ili sa eventualno jednom fiokom, znači, da fioke ne dominiraju celom jednom stranom i da nema trista kila. Otprilike 45-60cm dubine, 80-100cm širine, standardne visine. 

 

Naravno, dolazi u obzir polovno, sve dok je u funkciji i da nije neštro drastično oštećeno (naročito ove police). 

Edited by pacey defender
Link to comment

Sad sam merila moje 185x70x25

Imamo ih u kući oko pet godina.

Baš zbog registratora su nam odgovarale. 

U te u Uradi Sam nisu mogli stati.

A forma ima stalno neke popuste, bilo je jeftinije nego da ih sami pravimo.

Link to comment

trazim za novi stancic jedan krevet na razvlacenje, jeftin a ne mnogo skup naravno, i nabasam na futon. ima li neko iskustva ili neki drugi tip/marku da preporuci?

Link to comment

mi sami napravili preko celog zida police, sa navojnim sipkama i maticama i daskama, mnogo jeftino ispalo

 

daj detalje. 

 

Ima neka kul fora, da se uznu rashododovane majstorske /\ merdevine, pa da se horizontalno na gazišta postave police. Nema bušenja zidova, mobilno je i rasklopivo, jeftino.  

 

a i na putovanja ga nosim. 

 

Samo treba odgovarajuće tretirati konstrukciju, i pokušati da se pronađu police čija je dubina jednaka širini gazišta - glupo je drugojačije. 

Edited by pacey defender
Link to comment

trazim za novi stancic jedan krevet na razvlacenje, jeftin KVALITETAN a ne mnogo skup naravno, i nabasam na futon. ima li neko iskustva ili neki drugi tip/marku da preporuci?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...