Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

13 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

Gledao Pacifik rim. Ko voli mlaćenje i pucačinu sa puno buke, zabava za sve pare.

 

 

moj sestric to ceka vec nedeljama,moram ga voditi..

 

 

 

nije meni toliko problem krckanje u bioskopu ali juce je nas  bilo ukupno 15 u maloj sali a film je bio  ozbiljan pa mi je zasmetala blizina krckanja i nije mi bilo bas jasno kako se grickaju kokice uz film od kog imas konstatntan grc u zeludcu od tezine price..

i onda je neka zenska na kraju cak i razgovarala telefonom a da je prethodno ceo film cackala fon i imala one zvukove ,,flop,plop,, kao iz igrice dok cacka

to mi nista ne smeta kada je film zabavan ili bucan..

Link to comment
10 minutes ago, James Marshall said:

Meni je i ovaj prošli bio dobra zabava u ovom smislu u kom si naveo, možda se i do bioskopa iscimam 

 

Pa da, isti recept.

Link to comment

ko nije gledao, upravo se na O2 zavrsio dokumentarac  http://www.imdb.com/title/tt5098836/?ref_=nv_sr_6

I believe in miracles, o fudbalskom cudu  Nottingham Foresta, i njihovom menadzeru Brian Cloughu.

Za mladje, nesto kao Leicester, sam sa dva kupa sampiona pride.

Ovo mora da pogleda svako ko voli fudbal...

 

 

 

A o Cloghu postoji i igrani film sa genijalnim Michael Sheenom Damned United.

 


 

Link to comment

Dokumentarac o Klafu je stvarno odličan ,šteta što su pokrili samo prvo osvajanje lige prvaka  kupa šampiona

A Damned United nisam gledao ,čuo sam da nije verodostojan i da su iz porodice Klaf bili besni na filmsku priču,tako da ga preskačem 

Link to comment

Pogledao Lucky, svidio mi se, drzi paznju, tjera na razmisljanje, o prolaznosti, neostvarenosti.. Malo spooky jer sam i ja sa 10-12 god ubio vrapca vazdusnom puskom i sad me proganja zasto, mada kontam da je vecina klinaca sa vazdusnom imala slicno iskustvo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...