Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

5 hours ago, mustang said:

 

 

molly’s game - tipican sorkinov, prijao za kisno popodne. iznenadjena dzesikinim dojkama, nisam ih pre vidjala. samo da ne krene da bude typecasted, ovo joj je drugi film gde brblja ko tajlandska kurva. klasicna drama, odmor za mozak. kevin kostner se i dalje dobro drzi, idris alba isto solidan. 

Ahhh Jessicas chest :778_heartbeat:

 

 

Link to comment
12 hours ago, djordje geprat said:

odličan norveški film, "Oslo, 31. avgust". o momku koji iz centra za odvikavanje odlazi u oslo na razgovor o zaposlenju. i........ pogledajte film. ozbiljan za ozbiljnih 8/10

ja sam ga uhvatila pre par godina na teveu, a baš tad je krenuo egzodus mojih poznanika za norvešku... reko stanite ljudi, nemojte tamo, svi će se pobesite

Link to comment

red sparrow - intezivnih 2h 20 min bez treptaja, na mene je takav utisak ostavio, i pored nekoliko izuzetno uznemirujućih scena mučenja. 

potražiću roman što pre :12_slight_smile:

Link to comment
40 minutes ago, herzika said:

 

Annihilation (2018) zanimljiva ideja, ima zanimljivih momenata.meni je bio ok film za ubijanje vremena 7/10

Nazalos,upravo odgledao.Utter bullshitara,dosadno,dramski patos dozivljavamo zajedno sa glavnom junakinjom vec u prvih 5 minuta filma.Uzasna Desigual scenografija.Zaobici

Link to comment

ja sam gledao prva tri dela i bili su mi ok, ovaj novi je zabavan na deciji nacin..na nivou nindza kornjaca a kornjace su pravljene bas za decu a ovo za publiku svih uzrasta

Link to comment

Pridružujem se onima koji su lajkovali Lakija, mislim da ih je bilo ovde.

U filmu se čuje snimak I See A Darkness oslabljenog, drhtavog Cashovog glasa, ali asocijacije su jače na video za Hurt. Zbog preplitanja stvarnih sudbina protagonista i njihovih uloga i Hurt i Lucky dobijaju snažan dokumentaristički karakter.

Najdirljivije u filmu mi je verovatno izvođenje Volver, Volver.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...