Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

the titan (2018) sa sam worthington

 

netflix ga pustio pre par dana. 

 

ne znam sta da kazem...okej za gledanje ali nekako me udavi sa odnosom izmedju muza i zene a opet nije ubedljivo da poverujes

 

dobra ideja za mutacije i odlicna maska...i gajba. namestaj mi nije po volji, ne podnosim taj svedski minimalizam (volim pottery barn dizajne :D)

Edited by mustang
Link to comment
On 3/31/2018 at 11:58 PM, Duci Simonovic said:

Moebius

 

:50_open_mouth:

 

gledati obavezno

 

kupio, i kad sam krenuo da proverim kako je legao titl, uopste ne mogu da nadjem bilo kakav dijalog da bih proverio kako je legao titl. ovo nemi film?

Link to comment

Annihilation  Smor od filma. Ideja bi se mogla obraditi na milion kvalitetnijih načina, ovo je bilo poražavajuće.

 

The Commuter  Računao da će nakon ove gore gluposti fino leći Nisonovski akcioni triler, krene standardno, pa skrene do tačke da kontam kako je bolji od Ubistva u Orijent ekspresu, ali onda brate ponor. Zaobići.

Link to comment

Ne mogu više skoro ništa da odgledam do kraja... probao The Shape of Water i batalio. Zanimljivi mi bili na momenat onih par glumaca iz Boardwalk Empire, ali ne dovoljno... U stvari, kad se ispostavilo da je jedan od njih ruski agent, tu sam batalio. Stvarno više.

Link to comment
8 hours ago, Duci Simonovic said:

@Nikodije

 

Jes gledao?

 

brutalno, ne znam kako mi je dosad promakao. kim je bog, ne ume da promasi, bilo da radi konvencionalan film, ili da eksperimentise i zajebava se kao u ovom slucaju. neke scene su antologijske™

Link to comment

vratih se u davno prošlo vreme sa dva bergmana:

film koji ni pre 40 i kusur godina nisam shvatio - "persona". liv ulman bez reči.

drugi, gledao sam ga prvi put, "licem u lice". sjajno. liv ulman fntastična.

 

dalje, ovde je bio pominjan. ogrestin film "s one strane". mnogo, mnogo dobro. dugo mi se motao po glavi.

Link to comment

pustio sam hanekea neko veče ali nisam završio.

isto tako i pt. Sad sam ga završio. Sjeba ga veštica.

pta izigravao i dp-ja. Dobar ddl. Ko je uopće dobio za glavnu mušku?

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

dalje, ovde je bio pominjan. ogrestin film "s one strane". mnogo, mnogo dobro. dugo mi se motao po glavi.

 

I meni, dosta je covecan i nepatetican, a onaj

Spoiler

obrt na kraju

je teski udarac u stomak!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...