Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

o kom filmu pricate?

2 hours ago, I*m with the pilots said:

 

I meni, dosta je covecan i nepatetican, a onaj

  Hide contents

obrt na kraju

je teski udarac u stomak!

 

Link to comment
19 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

all the money in the world

 

možda su očekivanja bila previsoka, ali film dakako nije hrđav

 

e

7.275/10

upravo tako, sasvim solidno.

 

pogledala i annihilation. nategli su pricu ali bas, za mene nesto preko granice pucanja. ima dobre fotografije, ima atmosfere, ali mi se glavni utisci uglavnom svode otprilike na: kako? zasto? cemu? gde? otkud sad? sto? jebotee?

Link to comment
On 4/1/2018 at 8:21, FPLS said:

Ready player one je vrlo zabavna voznja :) 

 

 

Slazem se, cak mozda i najbolji Spilberg u poslednjih 10ak godina.

 

Mada je ipak film pomalo 

 

1758900_0.jpg

Link to comment

All the Money in the World - podnosljivo, ali ne bih ovo ponovo gledao ni za brdo karamela.  Gluma je najgori deo, Wahlberg zalutao, Plummer je slabo doprineo filmu u odnosu na prvobitnu zelju reditelja, da bas on bude Getty. Isti rezultat bi se dobio od bilo kog starkelje s karakternom facom, nedostajao je taj neki lisicji momenat, koji npr. Spacey ima, tako da +1 na:

On 8/4/2018 at 6:27, steins said:

Ja i dalje ne mogu da se opasuljim da su izbacili Kevina Spejsija iz kastinga.
 

Svetla tacka - Romain Duris.

Link to comment

Hostiles  Vjerovao sam da ne može da omane, Bejl, Foster, ona dobra riba, pa još vestern. Bejl je jednostavno faca, svaki lik, bez obzira koliko različiti bili mu jednostavno savršeno legnu. I to je to. Ben Foster apsolutno neiskorišćen, nevjerovatno nešto. Zadramili i razvukli previše. Pokušaj osvrta na doseljenička/ vojna nedjela nad native stanovništvom, inače smrt kao lajtmotiv. Kamera insistirala na nekim besmislenim scenama (npr kad na početku zariva ruke u pijesak, tik pokraj pištolja, sav u nekoj neobrađenoj agoniji), ne znam zašto ali očigledno isforsirano. Skot Kuper odličan sa Crazy Heart pa i Out of the furnace, užasan Black Mass a ovo je tek nešto bolje od tog sranja. Sve u svemu, ko ne voli vestern mogao bi preskočiti. 5/10

Link to comment

Meni je i Out of the Furnace bio uzasan, osim sto priznajem da sam skoro zaplakao kad

Spoiler

se prvi put sretne sa ribom nakon zatvora i ona mu kaze da je udata za drugog tipa,

ali za to su glumci najvise zasluzni, mada je do tad film delovao korektno, a ta scena obecavala da ce cak biti i dobar, ali onda je sve krenulo nizbrdo. Sve posle toga, a posebno kraj filma, je katastrofa. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Jest, kraj je bezvezan, malo smor generalno ali mene je nekako odradio. Iznenadio me jednostavnošću i (pretpostavljam) sumornom autentičnošću svakodnevice, te posebno likovima.

 

Screen-Shot-2013-12-06-at-5.25.19-PM.png

Edited by kipo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...