Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

20 hours ago, herzika said:

Man on the Train (2002) nije klasican kirmi triler..zanimljivi dijalozi, dobar humor i atmosfera

odoh na link i tamo je i link ka 9 godina kasnije napravljenom USA verzijom istog sa saterlendom. 

opet ista stvar: original (iako francuski) 7,3/10, kopija iz USA 5,5/10.

Link to comment
18 hours ago, alec harvey said:

vise nego dobar, a ako nisi pogledaj od istog patrica leconta

i Monsieur Hire (1989)

i Confidences trop intimes (2004)

ovaj prvi mi je bio u watch listi, sad sam stavio oba da se skidaju..

americka kopija je uvek losija, to je pravilo

Link to comment

propustio sam početak no, sutra u 3 popodne biće ponovo na sinestaru 2. "Lav" sa dev patelom, nikol kidman i runi mara. o petogodišnjem indusu koji je zaspavši u vozu prevozao se 1500 kolometara i izgubio se. usvojen u australiji koristi gugl mape da nađe odakle je potekao. sjajan film.

Link to comment
On 4/8/2018 at 22:12, herzika said:

 

Odgledao sinoć, više dosadan nego glup. Kad se reditelj istripuje da napravi umetničko delo od akcije tako što će glavni lik da silazi niz stepenice u kući 3 minuta u filmu koji traje 1.20h.

Realno, može se zaobići lagano i ne propustiti ništa, osim ako želite da vidite koliko Joakim Finiks sa Bradom liči na Radeta Šerbedžiju.

Link to comment

Hostiles poslao vise humanistickih poruka, nego gomila filmova sa modernom tematikom. na mnogo suptilniji nacin. Dobra gluma, dobro snimljen, dobro potroseno vreme.

Sun dogs - retard cuci u svakom od nas¿ Opusten, topao film, nacickan vrcavim kometarima na ivici aforizma.

Link to comment

pre par dana dan za danom sam odgledao švedski akcioni™ krimi serijal sa novinarkom - istražiteljkom anikom bengston. vrlo zanimljivo i po mojoj meri, bez preteranih tučnjava u kojima se diže iz mrtvih, lupanja milion automobila, eksplicitnih i preugih scena.........preporučujem

 

sinoć na RTS 1 konfekcijski novembarski čovek. preskočio bih ga da nije sniman i dešava se u našoj varoši. nisam znao da nam je grad toliko filmogeničan.

Link to comment
24 minutes ago, djordje geprat said:

sinoć na RTS 1 konfekcijski novembarski čovek. preskočio bih ga da nije sniman i dešava se u našoj varoši. nisam znao da nam je grad toliko filmogeničan.

jel to naša varoš glumi rusiju? :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...