Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 2/4/2018 at 9:04 AM, Duci Simonovic said:

Una mujer fantastica 2017

 

Fantastica zena je ustvari muskarac, zanimljiv film

hehe i ja to nisam znao. negde bukmarkovao naslov a nisam čitao o čemu je. vrlo dobar film

Edited by maheem
Link to comment
6 hours ago, herzika said:

Downsizing (2017) solidan film, zasluzuje 7 lagano, humora skoro da nema vrv je to razlog sto ima nisku ocenu ali ima zanimljivu radnju i bavi se socijalnim i drustvenim temama

The Shape of Water (2017 isprazan i glup film.ima solidno kretenskih scena i rupa u prici.npr.spojler

ceka da padne kisa da bi odvela cudoviste na dok do vode a ionako idu kolima, ne znam zasto joj je potrebna kisa, i ona romanticno kretenska scena kad napune kupatilo puno vode.pa za to bi trebalo 5 sati minimum

ja skapirao da kada pada kiša tada otvaraju branu zbog vodostaja,ali opet nema logike 

Film preporučljiv retardiranim klincima koji su odrasli sa teletabisima,scenario žabokrečina 

 

A velika nepravda prema Martinu Mekdonagu  da ne dobije on oskara za najbolji scenario već reditelj neozbiljnog Get auta. Get ouuuuuuuuutt!!!!!

Link to comment
On 7.3.2018. at 10:33 PM, djordje geprat said:

popodne na sinemaniji izraelski film "fusnota". odnos oca i sina, obojice naučnika i rivala. moja preporuka. ocena na IMDB je realna.

 

 

uuuuu, to je opako dobar izraelski film, meni je on preko 8/10. izuzetan scenario, svaka preporuka takođe.

Link to comment
5 hours ago, nisam ja said:

pa gde su preporuke za ovakve bisere? a baš sam se pitao gde je i šta radi Stiv iz BH 90210

 

 

 

btw stiv je prvi selebriti sa kojim sam imala kontakt prve nedelje kad sam se doselila u la :)

 

dobra faca i opustencija tip skroz

Edited by mustang
Link to comment

the outsider jared leto i jakuze

 

deluje kao poduzi spot od 30 seconds to mars ili drive u pokusaju. 

 

kako god, uzivala sam u muzici, u glasu letoa i i dalje ima nesto seksi, valjda one njegove okice :D

 

steta, volim price o jakuzama, moglo je bolje biti napisano. 

 

 

molly’s game - tipican sorkinov, prijao za kisno popodne. iznenadjena dzesikinim dojkama, nisam ih pre vidjala. samo da ne krene da bude typecasted, ovo joj je drugi film gde brblja ko tajlandska kurva. klasicna drama, odmor za mozak. kevin kostner se i dalje dobro drzi, idris alba isto solidan. 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...