Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ne, sve se dešava u beogradu. gradska skupština glumi hotel, stanica vukov spomenik glavnu želeničku, jedino za parlament mislim da glumi ruski. inače jure se po dorćolu, skadarliji, bajlonovoj pijaci, terazijskim prolazima. zabavno.  olga kirilenko treba da zakolje lazu ristovskog.

Edited by djordje geprat
Link to comment
17 minutes ago, djordje geprat said:

ne, sve se dešava u beogradu. gradska skupština glumi hotel, stanica vukov spomenik glavnu želeničku, jedino za parlament mislim da glumi ruski. inače jure se po dorćolu, skadarliji, bajlonovoj pijaci, terazijskim prolazima. zabavno.  olga kirilenko treba da zakolje lazu ristovskog.

:lol:

pogledala sam trejler pa se vidi neki kombi sa ruskim slovima, zato pitam

Link to comment
4 minutes ago, djordje geprat said:

to je na početku. posle se sele kod nas.

e pa lepo. baš nam je lepa varoš. u jednom kadru se vidi neko more. e samo nam to fali :D

3 minutes ago, ToniAdams said:

a jer su brojevi bili arabski ili ruski? :fantom:

 

američki

Link to comment

Odgledah onog Sneška. 

 

Kakav glup film! Kakve veze ima sneško sa bilo čim? I zašto Fasbender ima toplu emotivnu vezu sa kopilčetom bivše švalerke? I što ona Šarlota nije snimila makar kakvu scenu sa jebačinom? I čemu u filmu služe izobličeni Val Kilmer i bradati JK Simmons? gotovo sam bio u iskušenju da ponovo odlgedam film samo da bi provalio čemu ova dva veseljaka?

Link to comment

Meni bio onako i ne razumem čemu toliko oduševljenje njegovim ( Joachim Trier) filmovima.

Konkretno u Thelmy je smućkan miks žanrova sa jednim delom natprirodnog trilera do porodične drame i finalno dolazi do potisnute lezbejske romanse.

Pokušaj nekog art-filma na nivou vica. Vidi se koje sve uticaje je reditelj imao ali nikakva originalnost...

Link to comment

The Great Riviera Bank Robbery aka Dirty Money aka Sewers Of Gold

51Hu8H1XnrL.jpg

 

Pre neki dan sanjao kako sa ekipom pripremam veliku pljačku pa sam se setio ovog naslova. jednom sam ga gledao ko klinac, tuneli i još ponešto mi ostali u sećanju. ima li šta uzbudljivije od planiranja velike pljačke i kopanja tunela :lol: film bi mogao biti dobar da ga je neko ozbiljno režirao, al s obzirom da ima mnogo kopanja ispade ok zabava večeras

Link to comment
On 27.3.2018. at 3:05, Fakundo Sava said:

Dokumentarac o Klafu je stvarno odličan ,šteta što su pokrili samo prvo osvajanje lige prvaka  kupa šampiona

A Damned United nisam gledao ,čuo sam da nije verodostojan i da su iz porodice Klaf bili besni na filmsku priču,tako da ga preskačem 

 

Meni se Damned United bas dopao, ali ja kao zaludjenik sto se tice fudbala, i football managera i jos dosta toga verovatno bas i nisam mnogo objektivan:)

 

Neka pomoc sto se tice tog dokumentarca , jer mi ne uspeva da ga nadjem nigde "online sa prevodom" ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...