Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

3 minutes ago, nezvanova said:

ma da :D

 

 

e, a meni se sad jako gleda andersenov fantom  :wub: (sad kada si me podsetila na GG i nagradjene)

em pedesete, em danijel, em prelepe 'aljinice, sjajna muzika i još bolja fotografija... aaaaaaaaaaa

 

+ 1. Nema ga jos nigde po radnjama. 

Link to comment

sinoc sam spizdio amadeusa, nisam ga gledao ima 15 godina, ladno bih ga mogao ponoviti danas, secam se da je jedno vreme na nekom pinku isao non stop, mozda pre podne i da sam ga gledao svaki dan

Link to comment

Zakuni se da prodaju taj najniži nivo od socrealističkih stereotipizacija i kada sinhronizuju crtane, kakav šljam...

 

Isto kao i ona pseudošumadizacija Štrumfova na B92...

Link to comment

equals...volim kristine stewart, odlicna je za channel i tinejdz filmove. al da ga jebes ne mogu je ozbiljno shvatiti ...ima tu neku bejbi fejs facu i dva pokreta glume i to je to...

 

soundtrack me nervirao na nekim mestima. ljudi koji miksuju bi trebalo da unajme misofoniste pre nego sto ga finalizuju. napad na telo samo tako....

 

guy pierce je takav frajer....oh omg! onako osisan na kratko milica ....:780_sparkling_heart:

Link to comment

81D8rZN10+L._SL1500_.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt0073453/

 

Jedan od onih filmova koji mi je na svako gledanje sve bolji. I Penn i Hackman i Surtees i Small u svom najboljem izdanju..

 

Razlog da se ponovo overi je sto se konacno pojavio na Blu-rayu, i to je jako dobro uradjen remaster (odradjeno je 4K skeniranje negativa). Ovo vredi imati u kolekciji..

Link to comment

Tvoje pominjanje drugog filma Arthura Penna tako se lepo uklapa sa drugim filmom istog reditelja na istoj strani.

 

Opet, pre pet, šest strana, tvoje pominjanje drugih filmova Stevea Coogana se nije ni najmanje uklapalo sa mojim pominjanjem drugog filma sa istim glumcem na istoj strani.

 

Čudno je to...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...