Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dankirk 

Više liči na jednu epizodu serije  Band of brotherz nego na celovečernji film. Da je to stvarno epizoda bila bi čista 10 

ovako jaka sedmica. Skoro dva sata mi je proletelo kao Tom Hardi u onom spitfajeru. 

Rekao bih da će uzeti oskare za montažu i sound mixing, ovaj za zvuk je zicer  

Link to comment

jutros odličan vendersov film na RTS 3 "alisa u gradovima", pre neki dan vrlo interesantan flamanski "iznenađenje". nemojte da ih propustite. prekjuče na ne znam kom kanalu francuski o mobingu u firmi, prisili na davanje otkaza zarad smanjenja broja zaposlenih. rezultiralo samoubistvom na radnom mestu i istragom inspekcije rada. onako kako nije kod nas. naziv je bio nešto kao "korporacija", nisam siguran. vrlo dobar film.

Link to comment
25 minutes ago, Gylfi Pleasure said:

A daj, nemojte zezati da to ima drugi deo. Ajmeeee pakla.


Upravo se pojavio na kioscima™ i baš je amaterski napisan, tj imali su ideju ali čak i da su je bolje razradili, verovatno ne bi ispalo kako treba. Glupi dijalozi, glupo ponašanje likova, glupo razrađena priča. Mislim da stvarno nije trebalo da ulaze u ovo, krajnje nepotrebno. Kontam da je prvi deo imao puno fanova, ali ovo je baš na silu...

Edited by copkillah
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:


Upravo se pojavio na kioscima™ i baš je amaterski napisan, tj imali su ideju ali čak i da su je bolje razradili, verovatno ne bi ispalo kako treba. Glupi dijalozi, glupo ponašanje likova, glupo razrađena priča. Mislim da stvarno nije trebalo da ulaze u ovo, krajnje nepotrebno. Kontam da je prvi deo imao puno fanova, ali ovo je baš na silu...

 

Jebe im se, prvi ću ga odgledati samo iz poštovanja prema prvom a budžet je kontam 6200$ pa i ne mogu nešto da puknu posebno.

Link to comment
9 hours ago, copkillah said:


Upravo se pojavio na kioscima™ i baš je amaterski napisan, tj imali su ideju ali čak i da su je bolje razradili, verovatno ne bi ispalo kako treba. Glupi dijalozi, glupo ponašanje likova, glupo razrađena priča. Mislim da stvarno nije trebalo da ulaze u ovo, krajnje nepotrebno. Kontam da je prvi deo imao puno fanova, ali ovo je baš na silu...

 

Sve to važi i za prvi "film".....

Link to comment
21 minutes ago, kobni zelaya said:

 

Sve to važi i za prvi "film".....

 

bukvalno si prva osoba kojoj se taj film nije dopao, tj vidim sada da ima i druga

 

Link to comment
3 minutes ago, kobni zelaya said:

 

Nisam, čak i oni sa kojima se obično ne slažem, zasluženo bljuju po tom uratku....

 

Pa evo ja kažem da nezasluženo bljuje, kaže da film nije zanimljiv, a film sam gledao tri puta, dva puta jer sam pustio sređivajući filmove na hdd pa nisam mogao da prekinem, toliko o tome.

 

Takođe nisam čuo nikad lošu reč o filmu. 

Mislim, svako mišljenje je legitimno, a to od tog blogera ne vidim zašto bi vredelo više od bilo čijeg ovde...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...