Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

 

 

O filmskoj strani ce vise oni koji se time bave, ali - zadnje vreme doslo kad Hrvati sa vise duha i humora pricaju o modernim, takozvanim mafija temama od srpskih filmskih stvaralacatm...

 

Uostalom, eno ga topic Vicevi zvrji prazan mesecima, toga u Srbiji nije bilo nikada, racunajuci od vremena Milosa Obrenovica, svih mogucih Karadjordjevica, Broza...

 

Film koji je vise nego OK.

Link to comment

Mogu oni da pričaju ali i dalje ostaju iza nas. Ogroman je kompleks koji imaju, i za dva života ne mogu da snime ono što smo mi napravili.

 

Ima onaj vic, ispričao ga je Joca Živanović: Kada je došao prvi film Brižit Bardo u Sarajevo, pa se ona polugola pojavila na platnu.

Možeš da zamisliš one balije i one dervernćane, uzbuđuju se u bioskopu, izlaze ushićeno i pogledaju se i kažu; "Je si li video šta je ženska, a kakve mi međede jebemo kod kuće"?

To je taj kompleks. Uvek su svi bili gladni i drčni, a da ne pišem da su uobrazili da su stručnjaci za sve i svja...  a proći će i ova zadnja vremena!

Link to comment

Stvarno, zakintose, probaj jednu od ovih stvari: crna cokolada, rendana kisela jabuka odstajala oko 2 sata, borovnica, čaj od lista kupine, čaj od lista dunje, čaj od sipka ili ulje divljeg origana, pa ćemo videti ovde i sami da li je pomoglo...

Link to comment
6 minutes ago, braca said:

"Vic" koji si ispricao je u stvari scena iz Lepote Poroka...

 

Moguće...

Vic sam pročitao u autorizovanom intervjuu, sa meni omiljenim srpskim rediteljem: Jocom Živanovićem; Glas "likvidirane generacije".

Preporuka!

Link to comment
17 hours ago, Ajant23 said:

Tvoje pominjanje drugog filma Arthura Penna tako se lepo uklapa sa drugim filmom istog reditelja na istoj strani.

 

Opet, pre pet, šest strana, tvoje pominjanje drugih filmova Stevea Coogana se nije ni najmanje uklapalo sa mojim pominjanjem drugog filma sa istim glumcem na istoj strani.

 

Čudno je to...

da znas da jeste

Link to comment
On 1/10/2018 at 11:31 AM, ultra plasticni said:

Lucky (2017)

 

Zivotno delo HD Stantona. U filmu uopste nema glume sve deluje prerealno. Odlicno!

Hvala za ovo, stvarno odlično, verovatno bi mi promak'o...

 

Samo mi malo kvari utisak epizode sa Linčom. Nekako me iritira njegova usiljena gluma, i sve mi nekako od njega deluje plasično. Odudara od cele priče.

Baš lep poetski film! U jednom trenutku video sam scenu sa Mijom Aleksićem iz filma; Tango argentino. Nadam se da scena nije neki plagijat od ovog scenariste Šumonje :8_laughing:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...