Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The Snowman

 

Šta znam, kako sam očekivao đubre koliko su ga popljuvali, kako je užasno krenuo (naivno dozlaboga, rešenja i situacije određene kao u csi serijalima. prejadno), te kako Fasbender iza svakog ugla vreba, uopšte nije bio neki napor odgledati.  5/10

Link to comment

 

hvala na preporuci ovde za detroit 2017 !

 

 

 


Now be quiet or the next one will be for real
 

 

 

onaj drugi preporuceni, cronica de una fuga, nisam nasao u prodzi™

Edited by bosque
Link to comment
24 minutes ago, Calavera said:

dunkirk je prvi nolan koji mi se odistinski svideo jos od the dark knighta, prosto sam sokiran da se zapravo radi o dobrom filmu.

 

+1

snoblje se osralo po njemu jer svi od ratnog filma očekuju redova rajana ae mrš na lajvlik ako vam je do komadanja utroba razmaženkovići senzacionalistički :fantom:

Link to comment

memento je jedini da nemam zamerku koji je rezirao (doduse i pisao) 

 

i sto je jedan od pisaca za man of steel

 

 

dunkirk jos nisam pogledala, tesko mi nekako pada zbog zimerovog zvuka

Link to comment

ja volim filmove sa tematikom kakvu ima The Post.

 

ali:

mene je jako smetalo kako je  - pored činjenice da je film baziran na dominaciji dva lika dok su ostali naznačeni samo u konturama - postavljena uloga Meril Strip. u nameri - valjda - da prikaže karakter jedne neodlučne žene koju je posao koji obavlja zatekao nespremnom i nedoraslom, rola je ostala da visi ni tamo ni ovamo pa se na kraju (bar što se mene tiče) stiče utisak o ne baš spretno izabranom rešenju koje u ključnim trenucima razbija taman adekvatno tempiranu dinamiku i napetost.

verujem, takođe, da se scenaristički sve ovo moglo bolje utegnuti (nejasno je, na primer,  zašto je neosvetljenim ostao sudbonosni čin prethodnog šefa "Pousta" , odnosno  Kejinog muža, motivacija Elzbergovog čina je razrađena površno, itd, itd...)

 

hauever,  6.81/10

Link to comment

Gledao Wonder woman, pre neki dan.

Men' to lepo, guilty pleasure.

Svi ti filmovi o super herojima.

 

A ovaj pride ima vrlo lepu cicu i svi da se voli i ljube filozofiju.

Kako da odolim?

Link to comment

Prvo kada sam video tu cicu pomislio sam da je namerno probrana zato jer nije neka lepotica a  i građena je osrednje. Na taj način bi zadovoljili

moderne pokrete o snažnim ženama koje nisu sex simboli perse. Ali verovatno sam pogrešio jer je brzo postala jedna od najsexipilnijh,najpoželjnijih toliko da ne smem

da kažem da mi je prosečno dobra riba. 

 

Odgledao sam Blejd Ranera vaskrsnuće, taj film ima u nazivu 2049 zato što je 2049 puta gori prvog dela. 

Naravno preterujem ali meni u ovom filmu niš se nije svidelo osim fotografije, spec efekata,muzika kako kad... to je verovatno jedino što je danas zagarantovano za 100+miliona evra budžeta

Odavno nisam gledao nešto ovako isprazno , toliko malo je rečeno za dvaipo sata filma, sporedni likovi karikature ,na žalost i Indijana Džons je upropašten,skrajnut, za samu priču skoro višak. Goslingu ne mogu da odole ni robotkinje i androiduše čak i šefica pada njegov bezlični šarm. Čitam da nekima koje film nije oduševio  njegova gluma je pozitivan deo filma mene nije kupio,zreo je za zlatnu malinu ,nemam antipatije prema glumcu  ali ovde nije uspe ,verovatno ono najbitnije na filmu , da se saživimo sa egzistencijalnim mukama jednog kiborga.  

Mrzi me da pišem šta mi se sve ne sviđa u scenariju i (ne)razvoju likova, najveća šteta što je upropastio misteriju i bajkovist koja je ostala posle prvog dela 

 

 

 

Link to comment
On 1/13/2018 at 2:23 AM, ToniAdams said:

Sad nek bude kako serem al nešto mi smeta kod cice, ko da ima preveliku facu za glavu.

6,7 piva i ok.  

 

Nisam ranije obraćao pažnju na nju, ali nakon odgledanog filma mogu reći da ima životinjsku privlačnost. Nije ni preterano lepa ni zgodna, ali definitivno poseduje baš snažnu seksualnu harizmu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...