Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pa, to .....  ^_^

 

----------------------

 

Noćas odgledao Dances with wolves.

Jebemumiša, koliko god je Kostner rastunjavio svoju karijeru, ovaj film mu je stvarno dobar. Ne razumem se u tehničke i zanatske aspekte ali, ako sam film od tri sata odgledao u cugu, meni je to znak da je dobar. A ima i lepih scena i emocija 

Link to comment

Nakon silnog ppp hejta odgledah La La Land samo zbog ćerke, računajući da i ona ima pravo na svoj tinejdž mjuzikl.

 

Ispalo je da je film sasvim ok, uz legitiman stav - nisam Bob Fos, ali imam dizajn. 

 

Link to comment

Ma ok je film, realistična priča i feelgood efekat.

S druge strane prehajpovan, mjuzikl bez neke specijalne muzike, i delicate voice Eme Stoun koja ne ume da peva ga ne čine nikakvim remek delom.

Link to comment

meni je bilo dosta nemaštovito i dosadno. ima tu foru da su stariji, da je on prop'o, ali to zezanje s superherojima i dodavanje takvih crta postoji odavno, od watchmena do deadpoola.

i baš su se malo potrudili oko budućnosti. godina je 2029, videli smo self driving kamione, neke ogromne berače kukuruza... i to je to otprilike.

akcija nije neka, ima nelogičnosti u događajima, ima jedan video sa mobilnog koji je baaaš dobro izmontiran na tom mobilnom od strane žene koja šalje poruku. to je baš potcenjivanje publike. e tu su recimo mogli da ubace nešto inovativnije.

sada da ne spojlujem, ali mislim da ima nekih dramaturški neopravdanih smrti, bez ikakvog smisla.

mene nije radilo

 

underlying naracija se odnosi na trenutni momenat u američkoj politici.

 

ajde gledajte, pa da pričamo!

 

Да кренем од тога да ми се Логан баш допао, али да ми је мало развучен. Ово за видео са мобилног се потпуно слажем  с тобом, али за 2029. годину ... па ја чисто сумњам да ће да буде и тих беспилотних камиона за 12 година, није баш да смо отишли у 22. вијек :)

 

Клинка је сјајна и однос ње и Вулверина је одличан у филму. Патрик Стјуарт је исто био одличан у овом издању.

 

 

Кад кажеш неоправдане смрти, јел мислиш на црначку породицу?

 

Link to comment

meni je bilo dosta nemaštovito i dosadno. ima tu foru da su stariji, da je on prop'o, ali to zezanje s superherojima i dodavanje takvih crta postoji odavno, od watchmena do deadpoola.

i baš su se malo potrudili oko budućnosti. godina je 2029, videli smo self driving kamione, neke ogromne berače kukuruza... i to je to otprilike.

akcija nije neka, ima nelogičnosti u događajima, ima jedan video sa mobilnog koji je baaaš dobro izmontiran na tom mobilnom od strane žene koja šalje poruku. to je baš potcenjivanje publike. e tu su recimo mogli da ubace nešto inovativnije.

sada da ne spojlujem, ali mislim da ima nekih dramaturški neopravdanih smrti, bez ikakvog smisla.

mene nije radilo

 

underlying naracija se odnosi na trenutni momenat u američkoj politici.

 

ajde gledajte, pa da pričamo!

 

+1

 

Film moze da se gleda, ali sve sto si naveo je tacno. Jos jedan u nizu "kritika nahvalia, publika masovno odusevljena, meni los" filmova. 

 

Negativci jako slabi, motivacije nikakve, likovi i odnosi nerazradjeni, klinka nejasna, univerzum neobjasnjen (sto naravno uopste nije nuznost, mogu mnoge stvari ostati misteriozne, nedorecene ili skrivene, ali se onda to ovako ne radi), itd. 

 

 

 

Клинка је сјајна и однос ње и Вулверина је одличан у филму. Патрик Стјуарт је исто био одличан у овом издању.

 

Uh, meni ovo prvo bas omasilo. Mislim, ostvarili su oni neki odnos kroz film, ali

 

 

ona nema razloga da njega na kraju zove "tata", ili je meni to bar bilo nedovoljno izgradjeno. S njom imam jos problema, tipa zasto ne prica do pola filma, a onda odjednom pocne da prica. Nisam uhavtio zbog cega je bas u tom trenutku odlucila da progovori.

 

 

Patrik Stjuart glumi kul, ali s obzirom na to koliko je Carls vazan lik u serijalu, ostao je kriminalno nerazradjen, a njegova sudbina neispricana. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...