Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Film je dosada jedna nemastovita

 

Stvarno? D. Vojinov ga je toliko ishvalio da sam došao u iskušenje da ga pogledam (nisam gledao ništa iz čitave franšize).

e njega nisam konsultovo oko kvaliteta filma jos otkad je ishvalio nastavke matriksa.
Link to comment

Logan/Wolverine mi je omiljeni lik iz X-Men filmova. Oba prethodna W filma su dobra, pa sam se novom unapred radovao.

 

Čitav X-Men filmski serijal je bar pristojnog kvaliteta.

Iz ove perspektive bila bi mi potrebna pomoć da se prisetim šta je baš sadržaj kojeg od nastavaka, ali dva pamtim kao iznadprosečna i generalno jako dobra filma: X-Men Origins: Wolverine i X-Men: First Class

 

Činjenica je da je serijal sa poslednjim, nedopustivo lošim filmom (2016. g.) X-Men:_Apocalypse baš krenuo nizbrdo.

Link to comment

meni je bilo dosta nemaštovito i dosadno. ima tu foru da su stariji, da je on prop'o, ali to zezanje s superherojima i dodavanje takvih crta postoji odavno, od watchmena do deadpoola.

i baš su se malo potrudili oko budućnosti. godina je 2029, videli smo self driving kamione, neke ogromne berače kukuruza... i to je to otprilike.

akcija nije neka, ima nelogičnosti u događajima, ima jedan video sa mobilnog koji je baaaš dobro izmontiran na tom mobilnom od strane žene koja šalje poruku. to je baš potcenjivanje publike. e tu su recimo mogli da ubace nešto inovativnije.

sada da ne spojlujem, ali mislim da ima nekih dramaturški neopravdanih smrti, bez ikakvog smisla.

mene nije radilo

 

underlying naracija se odnosi na trenutni momenat u američkoj politici.

 

ajde gledajte, pa da pričamo!

Edited by Ravanelli
Link to comment

Meni je lično problem što je baziran na već etabliranom materijalu, stripu Old Man Logan:

 

 

 

Old_Man_Logan_1_Deodato_Variant.jpg

 

 

 

 

 

 

Ali dobro, pretpostavljam da su to uradili da bi nam (izmedju ostalog) predstavili novi karakter, X-23.

 

 

 

Pošto znam o čemu se radi (pa mi i nije previše interesantno), gledaću kad dodje na HBO.

Link to comment

Dobro, no svejedno ću da gledam :)

 

 

Poslednje što sam zaista gledao je uganđanski akcioni Who Killed Captain Alex.

 

Dostupan za gledanje na YT na oficijalnom kanalu autora: Wakaliwood

 

Tiger mafia! Commando!

 

Preporuka!

 

 

 

off. Od dva MS pregledača koja su mi na raspolaganju i koja sam prinuđen da koristim niti jedan mi ne omogućava da u post ubacim linkove i sadržaj koji želim! Zašto jednostavno ne dignu ruke!?

Link to comment

Dobro, no svejedno ću da gledam :)

 

 

Poslednje što sam zaista gledao je uganđanski akcioni Who Killed Captain Alex.

 

Dostupan za gledanje na YT na oficijalnom kanalu autora: Wakaliwood

 

Tiger mafia! Commando!

 

Preporuka!

 

 

 

 

Ranije je bio samo trailer, samo za sladokusce.   :D

Link to comment

kako ste najstrašnije opanjkali Kusturicu, sad mi nema druge neg da gledam. jebe me što se Toni nije izjasnio, tad bih već bio načisto.

Link to comment

Ovde je neko kačio Wackness, mislim.

 

Svideo mi se. Ima mali pad u sredini, ali fiho uvlači na početku, dobra atmosfera, super kraj i fenomenalni Kingsley. 

Link to comment

Pogledao sam i ja Na mlecnom putu. Objasnio sve Ruxin. Nisam samo uspeo da provalim, na pocetku filma, kad pricaju o Moniki, koji ona film gleda svakog dana i place gorke suze?

Link to comment

Evo nekih indie filmova na koje treba baciti pogled:

 

The Last Time You Had Fun (2014)

 

Sjajna zabava o 4-tvoro disfunkcionalnih ljudi srednjih godina i njihovom "road tripu" samo po gradskim ulicama.

Pametni dijalozi, ali nekako kruti, bolje bi to išlo da su išli bez ograničenja u skriptu, sa više improvizacije.

 

Inače reditelji koji su se ukrstili na ovom filmu Mo Perkins i Hal Haberman imaju još po jednu preporuku:

 

sjajni A Quiet Little Marriage iz 2008 i veoma potcenjeni,  jedno pravo remek-delo Special iz 2006.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...