Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

simpa je mančester, al teško je gledati afleka bilo koje vrste.

kad budes raspolozen za malo mazohizma casseyem pogledaj The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

Link to comment

Ovo je verovatno najgora moguca rec, stoji filmu, ko piletu sise.

 

meni je adekvatna. film mi je gledljiv iako je tema jezivo teška. glavni lik se nešto giba al mu ne ide. njegov odnos sa patrikom mi je najzanimljiviji i ima dozu humora. zato je film simpa. a kad bih se udubljivao onda bi verovatno bio retardiran. 

Link to comment

kad budes raspolozen za malo mazohizma casseyem pogledaj The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

sto jbt?

meni to prilicno posten film.

Link to comment

meni je adekvatna. film mi je gledljiv iako je tema jezivo teška. glavni lik se nešto giba al mu ne ide. njegov odnos sa patrikom mi je najzanimljiviji i ima dozu humora. zato je film simpa. a kad bih se udubljivao onda bi verovatno bio retardiran. 

Tesko mi je da pratim tok tvojih misli, film je gledljiv ali je simpa i tezak a jos ako bi  prosirio recenicu, ispao bi retardiran??? Glavni lik se nesto giba?¿ WTF, sigurno mu se nesto dogodilo, si propustio neki detalj iz filma? Kejsi je maestralan, najblaze receno. 

Link to comment

Tačnije filmčina. 

jeste. i pored pomenute u svakomsmisluopsirnosti, klizne ko ladno pivo na vrucinu. 

valjda i zato sto svi doslovce glumacki kidaju.

Link to comment

meni se ne dopada. i ne gnjavim te s tim. 

Nije poenta u dopadanju i ne gnjavis me uopste, dzakamo. Jednostavno ti je opis filma krajnje (najblaze receno) neuobicajen.

Link to comment

@lanća

Zato je film kao umetnost divna stvar. ne moraš da ga gledaš kao celinu. Glavna tema mi je odbojna (uz bilo koju muziku). i da je hronološki prikazan film bih ga verovatno odjebao u startu. Ovako je imao vremena da me kupi nekim drugim stvarima. ritmom, tempom, ambijentom i tako nekim tehnikalijama koje većinu verovatno i ne zanima. i tako ja sa svojim isključivanjem lejera koji me zanimaju ili ne dolazim do tih kriptičnih opisa, ako su uopšte opisi. afleci su mi jednostavno bezvezni tipovi. uvek su mi kao neka nesrećno pozicionirana tela u prostoru. mislim ok on pilji u jednu tačku i glumi praznu ljušturu, al to je sve. verovatno mi dodatno smetaju i te privatne tužbe za seksualno uznemiravanje. MW mi je odvratna još iz blue valentine. kao neki hodajući simbol sve nesreće. I onda ona takva na kraju opet tako mlada i sveža gura neka nova kolica. ma daj beži. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...