Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Meni je Cafe Society bio ugodan za gledanje i ne mnogo više od toga.

 

Imao je bar 2-3 bolja filma u poslednjih 10-ak godina.

Npr. Blue Jasmine.

(Match Point je nešto stariji)

Link to comment

lavina filmova sa tematikom starog holivuda izašla prošle godine. 

 

gledao bigger splash na trsu neki dan. evropski film sa holivudskim glumicima. osvežavajuće. fajns baš fajn. 

Link to comment

To je brutalan film!

Bilo mi je potrebno vreme da se oporavim nakon gledanja.

preteruješ. jeste ozbijan, na momente možda i mučan no, brutalan...... čak mi je nešto bilo i razgaljujuće: cela epizoda vezana za gledanje utakmice (odlazak, njihova pojava na TV, babina reakcija). dobra mi je svo vreme bila i malecka, najmlađa, njeno "učenje" da vozi, samosvesnost.... ma pogledajte film, narode.

 

a, vezano za post iznad: romi šnajder: zaista uf! tako sam je voleo. :wub:

Link to comment

Mustang - gledala sinoc zbog vas dvojice -_-  Simpatican film, teska tema. Polozaj zena, a narocito zenske dece u zatucanim sredinama ne mozes da progutas ni sa pola kile meda, a da ti ne presedne. Scena sa iskljucivanjem struje cak me malo i rasplakala. 

Inace, jedini film sa kojeg sam izasla na pola (na festu), jer mi je bilo previse, je neki o devojcici koju majka preoblaci u decaka da bi njih dve mogle da izadju na ulicu (na posao, u prodavnicu) jer fundamentalni rezim ne dozvoljava zenama da se krecu bez pratnje muskaraca. katastrofa. 

Link to comment

drago mi je što si gledala film. svako ko gleda pre svega ozbiljne filmove trebalo bi da ga pogleda. 

 

za rasa, zaboravio sam: tri najbrutalnija filma koje sam gledao, od kojih mi se prevrtao želudac su lijev "naked", finski "8 pallo" i mauritanski "timbuktu". ko ih je gledao, zna zašto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...