Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ovaj, ne moras da budes profesionalac ili strucnjak u uzem smislu, da bi film bio u stanju da gledas analiticki i kao celinu. Ovo oko Kejsi i Misel ne bih komentarisao, previse je licno a i nema veze s filmom.

Link to comment

Njarite malo jbg, kejsi je tu odlican.

због тога сам и написао ,,ал"...тај филм је прилично јака референца.

Link to comment

jel moze neki rivju poslednjeg kuste?

moz i hejterski :fantom:

Toliko je u pitanju nepovezana gomila ničega da je pitanje može li se uopšte filmom nazvati. Preciznija reč bi otprilike bila kolaž. Kolaž koji je napravio neko ko je u životu pogledao 7 minuta ženea, uopšte nije skapirao zašto to tačno radi, pa rekao: e i ja ću isto ovako. Ne kažem da je kusta zaista taj, koliko god da je propo svakako nije kompletan dunster, ali tako sam ja film pročitao. Ritma, zapleta, smisla bez...samo maximum quirkiness. Sve je toliko lažno da čovek nema šanse da se uhvati i veže za nešto, nemoguće je da film probudi neku pravu emociju.

 

Da ne spominjem da glavni zaplet leži na našem prihvatanju da se monika i sloboda biju oko kustinog neuglednog mlekara because of reasons. Praktično nam ništa to nije prikazano i dočarano, a nema ni neke hemije između aktera. Kusta i monika su razmenili jedno 3 rečenice pre nego što je film rešio da se između njih očigledno rodila ljubavna priča veća od života i da sad to valja ispratiti.

 

Pola dijaloga nisam razumeo, ne znam da li zvuk loš ili je do bioskopa, ali nisam. A kompletan film je vašarski preglasan i napad na čula. Takođe kustina upotreba magičnog realizma je jebeno legendarna. Car se seti da je magični realista otprilike jedino kad se pisanjem satera u ćošak pa mu zatreba deus ex machina. :Hail:

 

Mrzi me da širim dalje, ali fascinantno loše sve u svemu. Toliko da me kopka da sad overim i prethodna 2 iz triologije™

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...