Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Mala referenca na Nocturnal Animals. Vidim da postoji opšta saglasnost da je Majkl Šenon dobro odigrao (uostalom i nominovan je za Oskara). Setih se dobrog filma koji sam odgledao pre jednu ili dve godine - 99 Homes, u kome je Šenon takođe dobro odigrao jednu kompleksnu ulogu.

Link to comment

ja sam tu malo rigidan, stos mene tice sve kustino mora da se gleda, sto gore, to bolje.

jesi gledo zavet?

 

Znam da su neki ljudi na forumu malo opušteni po pitanju zadirenja u sopstvenu intimu, ali možda negde ipak treba povući granicu?

Link to comment

"Zavet" nisam gledao, pokušao sam onaj "Život je čudo" i izdržao desetak minuta...

Ne volim filmove u kojima svi likovi istovremeno urlaju + neke trube i talambasi u pozadini.

Razdražuje me takva atmosfera.

Jel vredi gledati Zaveta?

Link to comment

ako ti kazem da je zivot je cudo gradjanin jebeni kejn za zavet, onda ti je valjda jasno kolko vredi :)

ima seksa sa svim zivotinjama, recimo.

al umetnickog :fantom:

Link to comment

jebiga, nekom su borbe kepeca gilti plezr, nekom ubice mog oca, a meni kusta.

 

jesi gledo zavet?

 

 

Zadnje sam gledao Crnu Macku, i to u Kozari pre dvadesetak godina.

 

 

Posle sam saznao mnoge stvari o njemu, pa nekako više ne mogu da razdvojim umetnika od umetnosti. A i dosta su mu shematizovani filmovi, iako nisam gledao ovaj novi, mogu vrlo lako da pogodim kakvi će se sve elementi naći u njemu.

 

 

 

Jel' tebi valjao šta?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...