Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Jbt ti njegovi novi radovi bi bili interesantni da je na nivou radomira belacevica, ovako sam totalno zbunjen tom seoskom triologijom.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ima li u tom filmu bar 5 dobrih minuta, ili ni toliko?

 

Međed je kul, ima taj neki skrin prezens. Ali mu ne traje rola ni približno 5 minuta. :(

Link to comment

dio o bankama jeste podvucen i ocigledan, s tim sto meni to nije smetalo, naprotiv, posmatrala sam ga kao dobro odradjen zanrovski zadatak i logicnu transpoziciju u danasnjicu. ima smisla da su proslogodisnji izbori aktuelizovali pricu, ona za krizom iz 2008. na koju se naslanja ipak dosta kasni. ideoloski mi je sasvim ok da western bude tu gdje ovaj jeste.

replike jesu logicne i jasno je cemu sluze kada govorimo o odnosu serifa i pomocnika najprije, dobre su kada ih izolujes, ali je film grubo nafilovan njima, pa dodju kao floskule. mislim prije svega na one scene u motelskoj sobi.

slicno je i sa muzikom - sjajna je, ali nekako preocigledno prisutna. srecom, volim kantri i zivotna zelja mi je da sjedim na tremu sa rejlanom givensom, zvacem duvan i sviram bendzo.

 

underdog pozicija i mali budzet svakako provociraju simpatije 

 

na kraju, nisam rekla da je film los, nego da ne dobacuje do sopstvenih ambicija :)

 

///

 

bas cu da skinem nocturnal animals, zanima me da li je na liniji sa predrasudama koje imam o tom fordu

 

Dobra vam je bila ova diskusijica o filmu. Baš sam posle ovoga što si pisala razmišljao kako je film nakićen raznim stvarima i kako zaista sve nije moglo da procveta, kako je zamišljeno.

 

Kada sam počeo da gledam film nisam imao neka očekivanja. Još kada sam video da ide neka pljačka banke, ljudi sa društvene margine i to, rekoh, već viđeno. Međutim, kada je ona žena rekla: You all are new in this, I am guessin - već mi je poraslo interesovanje.

 

Na kraju se ispostavilo da mi je to jedan od najboljih filmova od oskarovaca.

Link to comment

Iskopao na hardu film Prisluskivanje  iz 1974 sa Dzin Hekmenom...  Prica o spijunima, spijunskim igrackicama, Kopola u svom najboljem izdanju

 

Jedan od mojih omiljenih filmova, ko nije gledao, topla preporuka. Poslednja scena je fenomenalna...

Edited by Milosh76
Link to comment

ispravi to u trilogiju, doći će Toni da te ispravi :fantom:

Pa ne, ajmo sad najbolje svi izmisljati nove reci il pisati stare kako ih nasa baba izgovara :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Добар Трејнспотинг Други. Кец је ненадмашан наравно, али овај се фино наслања на њега, достојан наставак.

 

Ако ми смета нешто, то је што је Арчи Гемил заборављен у корист Џорџа Беста.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...