Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Džabe sam kopao po kompjuteru da nađem fajl u kome sam zapisao ideje za najbezidejnije postove da bih ti dao šlagvort da makar jednom poentiraš u svom stilu, ti si i zicer omašio...

 

Hajde što si ga omašio, ali što si pogodio Lanciu u glavu pritom, nije mi jasno...

Link to comment

Slabo se snalazim na ovakvim mestima, što ste lepo primetili, ali po prvi put te ne razumem, a inače si veoma razumljiv. Kakvo poentiranje i kakve veze imam sa Lancia. Objasni?

Link to comment

The Enemy - djavola bi ga skroz i tacno ukapirao, da nisam procitao detaljno objasnjenje za ponovno gledanje. naravno da ga u snu ne bih odgledao ponovo a i uputstvo za upotrebu je ubilo ono malo cari, ako ga je uopste i bilo. btw, Donnie Darku je film lego, sto jes jes.

uh...ovo zvuci delicious :) ..pitam se ima li veze sa double...cuti,cuti, ne govori, volim sama da otkrivam :) 

Link to comment

pokusao onaj budapest i odustao. a dao sam mu sansu. meni taj wes nikako ne lezi. jeste to estetski interesantno al meni sve to smuckaj pa prospi. posle godina pokusaja da ga zavolim dosao sam do zakljucka da mi je wes anderson filmski coldplay. nekrunisani car hipstera. nije to za mene...

 

 

+1

meni je on bolan

 

 

:lolol:

 

+kol'ko oćeš

 

Isitina, svideo mi se onaj Rushmore, ali tad se još uvek koliko-toliko kontrolisao. Ovo posle uglavnom pokušam oa odustanem.

 

:isuse:

 

Wales+v+Scotland+International+Friendly+

Link to comment

August osage county.

 

Kaj reć', uživao, ali baš... Ne znam šta je radila Blanšetova u svom filmu pa je uzela Oskara Stripovoj, odgledaću čim pre. 

 

Odlican Osage, Julia takodje briljira. Moglo je da bude malo vise flmski a manje pozorisno, ali nema veze.

 

Sto se Oskara tice, Katina uloga je zivotnija, manje pozorisna i dramaticna, i stoga teza za izvesti.

Link to comment

Gledao sam taj film davno. Solidan je, ali pati od kanadskog učitavanja prevelikog moralisanja, koje se barokno transformiše u raskošnu bižuteriju ideologije mnoštva elemenata od kojih je sačinjen. Ipak, sakrivši se pod izgovor filma za decu, kanadsko tupljenje je dalo začudo zadovoljavajući rezultat i film doista jeste solidan...

Link to comment

Gledao sam taj film davno. Solidan je, ali pati od kanadskog učitavanja prevelikog moralisanja, koje se barokno transformiše u raskošnu bižuteriju ideologije mnoštva elemenata od kojih je sačinjen. Ipak, sakrivši se pod izgovor filma za decu, kanadsko tupljenje je dalo začudo zadovoljavajući rezultat i film doista jeste solidan...

 

то уопште није филм "за децу" и нема апсолутно никаквог моралисања.

напротив, филм је веома либералан и опуштен у свом приступу, бавећи се, измећу осталог, мамом која је напустила породицу. 

Edited by 3opge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...