Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pokusao onaj budapest i odustao. a dao sam mu sansu. meni taj wes nikako ne lezi. jeste to estetski interesantno al meni sve to smuckaj pa prospi. posle godina pokusaja da ga zavolim dosao sam do zakljucka da mi je wes anderson filmski coldplay. nekrunisani car hipstera. nije to za mene...

 

+1

meni je on bolan

Link to comment

pokusao onaj budapest i odustao. a dao sam mu sansu. meni taj wes nikako ne lezi. jeste to estetski interesantno al meni sve to smuckaj pa prospi. posle godina pokusaja da ga zavolim dosao sam do zakljucka da mi je wes anderson filmski coldplay. nekrunisani car hipstera. nije to za mene...

:lolol:

 

+kol'ko oćeš

 

Isitina, svideo mi se onaj Rushmore, ali tad se još uvek koliko-toliko kontrolisao. Ovo posle uglavnom pokušam oa odustanem.

Link to comment

onako bas od srca lep Saving Mr.Banks i sjajna Emma Thompson.

 

Ovo bi glat moglo i na Simetov topik Kad sam pustio suzu. Čak je i moja skvo prekinula uskršnje kuvanje šunke da bi ga odgledala do kraja, a to se dešava skoro nikad. Lep momenat.

Link to comment

Divergent_film_poster.png

 

Posapokalipticko drustvo koje pokusava da razvrstra ljude i tako ih kontrolise ne bi li imali everlasting peace (Equilibrium inside). Naravno napaljeni tinejdzeri pobedjuju i sloboda za kojom svi iscu ce biti ponovo tu. Prepricao sam cisto da ne gubite vreme gledajuci. Steta, ima tu toliko filozofskih pitanja kojih su mogli da se dotaknu no sve se svelo na akciju. 

Link to comment

 ima tu toliko filozofskih pitanja kojih su mogli da se dotaknu no sve se svelo na akciju. 

 

Хвала на препоруци!  :thumbsup:

Link to comment

:lolol:

 

+kol'ko oćeš

 

Isitina, svideo mi se onaj Rushmore, ali tad se još uvek koliko-toliko kontrolisao. Ovo posle uglavnom pokušam oa odustanem.

 

 

kaze coek kome se dopao her :fantom:

Link to comment

:lolol:

 

Hteo sam da ti odgovrim za Her, pa nikako ne stižem. Razmišljao sam još o onom budizmu kurcima-palcima i zaključio da sa ja u pravu -_-

 

Nadugački odgovor šaljem kad ugrabim priliku.

Link to comment

vec si u prednosti posto ja nisam vise ni mislio o filmu. sada mi kao utisak samo ostaje to da sam veci deo filma zeleo da se zoakim pretvori u dementnog popaja iz mastera i ucini film zabavnim.

Link to comment

The Enemy - djavola bi ga skroz i tacno ukapirao, da nisam procitao detaljno objasnjenje za ponovno gledanje. naravno da ga u snu ne bih odgledao ponovo a i uputstvo za upotrebu je ubilo ono malo cari, ako ga je uopste i bilo. btw, Donnie Darku je film lego, sto jes jes.

Link to comment

"Neprijatelja", sam video ovako

čovek koji se bori sa samim sobom, odnosno on je sebi svoj najveći neprijatelj. Tu ne postoji nikakav dvojnik već je onaj pravi Adam. A njegova afera sa onom ribom ga "izjeda" a pauk koji tokom filma raste je i njegov problem, jer ga to muči i dalje o tome razmišlja i ne zna na koju stranu će da krene. Kraj filma je ogroman pauk, jer ako ode u taj striptiz-klub vratiće se i pauk u njegovoj glavi, tj. neće moći da ga se otarasi...

 

A kako si ti video/la film? Ako si raspoložen/a da mi objasniš?

Edited by zakintos
Link to comment

zakintos poslušao moj savet i prešao da razgiba malo i drugu glavu... Ako, ako, valja se...

Ti uvek dobre savete daješ a i svaka tvoja preporuka za film je prava poema...

Link to comment

 

A kako si ti video/la film? Ako si raspoložen/a da mi objasniš?

dozvoljena su naravno sva objasnjenja, djavo mi nije dao mira i zato mi sad film nije toliko interesantan.

 

 

p.s. djavo je spojlercina i ne citati pre gledanja filma!!!

Link to comment

Ovo mi nadam se govoriš pravo iz zlatnog preseka linije koja ti spaja obe glave... Ako je tako, onda nastavi sa Lanciom...

Da se ne ponavljam; ti zaista daješ najbolje savete/preporuke, pa da te poslušam... Cheers!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...