Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

world war z. krizanac braindeada, 28 dana kasnije i alex jonesovske vizije uloge UN u svetu. samo ovo sto sam ja zvuci bolje nego sto zapravo funkcionise. malo sam se ponado da ce peter capaldi/malcolm tucker psovanjem neutralise zombije no cini se da za to ne postoji PG rejting.btw, ljudi kada se pozombe u trecem svetu, rusiji i americi odma krecu da jedu komsije dok brit zombiji uredno ostaju na gajbi i verovatno piji caj. velski pejzazi izgledaju kao da su ispali iz starih filmova o quatermassu.prasline, izraelka vojnik, daniella kertesz je ime glumice, prelepa. mene je u filmu drzala samo briga za nju dok su zombiji slobodno mogli da izjedu pitta teleceg pogleda. jew girls rulaju.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment
World War Z... Ono sto ja volim, tako da je meni lego.
ovaj film je nadir zombie zanra. nadam se da ce neumitni vir izazvan njegovim potonucem usisati i walking dead i zombie romanticne komedije i sve druge bedastoce sa mrdajucim lesovima koji vec pocinju da zaudaraju na trulez. i dosadu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk Edited by kim_philby
Link to comment

samo da dodam da sam se lepo zabavio gledajuci the purge sa 7/2 koje je sada na raspustu. brbljali su non-stop.vrhunac je bio kada su se neke dve devojke na platnu kao fol poljubile a neki deciji glas iza mene je kriknuo 'lezbejke' i zatim je nastao muk pracen teskim disanjem malih pervertita da bi se zatim graja nastavila.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

"kao fol"ko ti skinuo stakleni mjehur, uklonio sveću iznad terarijuma?!a sa'stvarno (nema sarkazije) - nisti za ovaj (ružno-rogobatni) svetipak, drago mi je (baš) da si tufin

Link to comment
"kao fol"ko ti skinuo stakleni mjehur, uklonio sveću iznad terarijuma?!a sa'stvarno (nema sarkazije) - nisti za ovaj (ružno-rogobatni) svetipak, drago mi je (baš) da si tufin
gledaj film. necu da spojlujem. Edited by kim_philby
Link to comment
ovaj film je nadir zombie zanra. nadam se da ce neumitni vir izazvan njegovim potonucem usisati i walking dead i zombie romanticne komedije i sve druge bedastoce sa mrdajucim lesovima koji vec pocinju da zaudaraju na trulez. i dosadu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Nemoj da mi diras Walking dead, ako useru i sledecu sezonu onda mozes da im radis sta ti je volja... :D
Link to comment

gledala, drkiline đa, skroz - bezvezno osim ako nisi radivojević, te njegov duhovni brat, dule maljkovićreče (posredno, doduše) i "arhitekta" b. dimitrijević da je po sredi "klasika u nastajnju"nuff

Link to comment
gledala, drkiline đa, skroz - bezvezno osim ako nisi radivojević, te njegov duhovni brat, dule maljkovićreče (posredno, doduše) i "arhitekta" b. dimitrijević da je po sredi "klasika u nastajnju"nuff
pa film jeste ko pisan za acu radivojevica :Dzato ga je i dobro gledati u drustvu starijih razreda osmogodisnje skole.
Link to comment

Z izasao :ziga:idemo u potragumozda i manual ponovo potrazime: pogledao after earthnakoobozavam sf, ali nekako mi nije legaomeni neznalici nekako curi film na sve strane

Edited by fragand
Link to comment

The Legend of Doom House (1971) "Malpertuis" (orginalni naziv)Šta je život, nego san?Sjajan film, sa nestvarno dobrom atmosferom. Odlična priča, puna simbolike i mitoloških fantazija. Vizuelno predivan film i pravi umetnički biser."Malpertuis" je ukleta kuća, odnosno lavirint gde se tajne kriju iza zatvorenih vrata... Rađen na osnovu romana Žana Reja a u filmu glumi i Orson Vels, u ulozi misteroznog Cassaviusa.Apsolutna preporuka, pravi biser 10/10

Link to comment
pa film jeste ko pisan za acu radivojevica :Dzato ga je i dobro gledati u drustvu starijih razreda osmogodisnje skole.
U stvari je meni Purge bio kao anti-Srpski (ne antisrpski, Ajdačiću, voljno!) film.

Tamo gde u SF malograđanin ništa nije znao, bio je drogiran, itd, ovde vidimo ne samo da neposredno zarađuje od pokolja, nego i da je spreman da svesno muči drugog čoveka. Meni to bilo dobro, mada je film all in all prilično nespretan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...