Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

^^^filmčina, neuporediv sa tematski sličnim, te na_sav_glas_izvikanim, jetkim govancetom american beuty (kevin spejsi treba da ide na časove glume kod imenjaka klajna, a kristina riči je u ulozi života)ipak, njegov najbolji film

Link to comment

Odgledao Man Of Steel ...najbolji savet da zaboravite sve sto ste znali o Supermenu pre ovog filma, i da zaboravite stare filmove...tako posmatrano, film je fenomenalan...prvih 20 minuta fantasticni. Poslednjih 45 minuta non-stop akcije, na kraju, meni je falilo jos jedno pola sata "sporijih" monenata, koje necu da obajsnjavam/spominjem zbog spojlera.Od mene, 8...da ima to sto po meni fali, bila bi jaka devetka od mene. Ovako, Dark Knight i dalje rules :ss1: ( tesko da cemo videti bolji superhero movie u skorije vreme...ako Betmena mozemo smatrati super herojem :jerry:

Edited by crosman
Link to comment
About Cherryhttp://www.imdb.com/...5062/?ref_=sr_4prilično šupalj I glup film bez poente.
Slažem se. Imam neki osećaj da će aktuelna trojka (Gosling, Franko i Fasbidne) ostati uskraćena za neki stvarno veliki film po čemu će ih istorija upamiti. Pri tom, ne mislim na pamćenje u smislu - ovaj odsekao ruku, ovaj vadi kitu, ovaj ćuti... već ono što se kaže antologijski kao mladi Majkl Kejn, recimo. Konačno, mi uopšte ne znamo kako bi se oni snašli u komedijama, jel znaju da prave fazone i face odvaljene, na primer. Nisu prošetali kroz žanrove i dovoljno istraživali. Možda im ta prilika još uvek nije ni data na probu. Već sve nešto ljubavno, tugaljivo, takoreći kmečenje. A zna se da samo male bebe kmeče ili mala deca koja nikad nisu odrasla i družila sa starijim ološem.edit:poslednje gledaoSweet Sixteen (2002)Nije baš Gummo, niti Deca sa stanice Zo, ali u tom mini podžanru maloletničke delikvencije može da prođe glat. Edited by ultra plasticni
Link to comment
Slažem se. Imam neki osećaj da će aktuelna trojka (Gosling, Franko i Fasbidne) ostati uskraćena za neki stvarno veliki film po čemu će ih istorija upamiti. Pri tom, ne mislim na pamćenje u smislu - ovaj odsekao ruku, ovaj vadi kitu, ovaj ćuti... već ono što se kaže antologijski kao mladi Majkl Kejn, recimo. Konačno, mi uopšte ne znamo kako bi se oni snašli u komedijama, jel znaju da prave fazone i face odvaljene, na primer. Nisu prošetali kroz žanrove i dovoljno istraživali. Možda im ta prilika još uvek nije ni data na probu. Već sve nešto ljubavno, tugaljivo, takoreći kmečenje. A zna se da samo male bebe kmeče ili mala deca koja nikad nisu odrasla i družila sa starijim ološem.
Lepo primećeno. Meni je čitava karijera Goslinga posle Half Nelson razorčaravajuća. Valjda će da mu dosadi jednom da glumi heroje. Mada pitanje je koliko on uopšte ima kontrolu nad tim. Holivud je uvek bio pun fioka za glumce, ali mislim da je toga više nego ikad. Samo likovi koji su jako neobični, poput Filipa Sejmura Hofmana mogu da se nadaju drugačijem tretmanu.
Link to comment

joj, ko babe ste. veliki film. kako ono kaze mark tven kroz usta tom sojera: crnje julija cezare nisu videle koliko je on veliki covek posto su mu bile preblizu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Wes Anderson bi mogao da da Rajanu šansu u komendiji.edip - A mislim i Woody Allen

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Spomenuo si dvojicu velikana, Tvena i Skorsezea, koji su svaki na svoj način i kroz svoju dijalektiku, kroz samo bivstvovanje (Tven) ili njegovo istraživanje (Skorseze) provaljivali teme američkog juga, na primer. Misliš da je Gosling dorastao tome? On za početak treba, naravno ako može, da počne da bira uloge i ne prodaje se tako jeftino.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...