Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

knjiga je supercudno je pisana, kao gomila nedoradjenih intervjua sa ucesnicima dogadjajabude tu i poneki nasi laka je za citanjedosta mi je dubokoumnih pisanija sa definicijama smisla zivotai prirucnik za borbu protiv zombija treba procitati, cisto da se razumeju mehanizmi i greske
Knjiga je zanimljiva ali

Jedino me nervira što je na kraju moralo da se pokaže da su jedino ameri uspeli da održe svoje društveno uređenje koliko se sećam,tj da su pukli i Rusi i Kubaci i Kinezi.

Link to comment
Knjiga je zanimljiva ali

Jedino me nervira što je na kraju moralo da se pokaže da su jedino ameri uspeli da održe svoje društveno uređenje koliko se sećam,tj da su pukli i Rusi i Kubaci i Kinezi.

nisam bas obracao paznju na to, ali mislim da su ameri vise pokazali da su glupi i nadmeni nego uspesninajefikasniji su bili izraelci i juznoafrikanci (samo malo grubo ovi drugi)a bese neki su cekicem ubijali muve (nuklearke)meni je prvenstveno bilo zabavno citati ove knjigeod tog pisca i ne mozes ocekivati nesto dubokoumno :)e: i ne ocekujem da ce film biti nesto extra, nije to moj zanr, ali posle knjige bice zanimljivo Edited by fragand
Link to comment
:lolol:Čak i prema Hamsunu? :)"Plodovi zemlje and Zombies"
Према Глади и Плодовима земље да, према Пану и Мистеријама не. -_-

Дон оф д дед је Герника антиконзумеризма и као такву бих је Хамсуновом универзуму ставио тик испод Мистерија, док су Плодови земље далеко испод, негде у рангу Дер'с Олвејз Ванила. Глад би због могао да буде Мартин (мада је Мартин бољи), а Пан би могао да буде Најт оф д Ливинг Дед и то онако мирне душе. Круг се затвара, рецимо, Ленд оф д дед и то не само због имена. Парњака за По зараслим стазама ћемо морати још мало да причекамо, надам се.

Link to comment
nisam bas obracao paznju na to, ali mislim da su ameri vise pokazali da su glupi i nadmeni nego uspesninajefikasniji su bili izraelci i juznoafrikanci (samo malo grubo ovi drugi)a bese neki su cekicem ubijali muve (nuklearke)meni je prvenstveno bilo zabavno citati ove knjigeod tog pisca i ne mozes ocekivati nesto dubokoumno :)e: i ne ocekujem da ce film biti nesto extra, nije to moj zanr, ali posle knjige bice zanimljivo
Knjiga je fenomenalna, i predstavlja naj zombi stivo ikada napisano (ovo malo da nerviram Vinija)Dakle, knjiga je zanimljiva, iako ima odredjene mane. Ali je isto tako, totalno nefilmicna. Cini mi se da bi mogla da se ekranizuje kao mini serija od 10-12 epizoda. Nikako kao film od 2h.Sto se filma tice, poprilicno razocarenje. Gotovo da uopste ne prati knjigu, a pg13 oznaka unapred govori sta se moze ocekivati od takvog zombi filma. Od svih onih lokacija iz knjige, obradjen je samo Izrael i to je to? A i "konacno resenje" je suvise banalno.Prirucnik je OK, ali sam ga citao nakon WWZ, te mi je malo pokvarilo utisak iz knjige da se covecanstvo prvi put suocilo za zombijima, "na tamnoj povrsini vestackog jezera u Kini" :DOno ispade da su zobiji tu vec milenijumima, a da bar poslednja dva veka postoje dobro dokumentovani slucajevi. Edited by nbg4ever
Link to comment
passion-cannes-poster_05152012_170245.jpgNovi De Palma.Novi prosecni De Palma.Svi standardni sastojci su tu ali...Nisam gledao francuski original ali ovako na slepo mogu da kazem da i u ovom slucaju original odnosi pobedu jer od Passion nije tesko biti bolji. Edited by Nevernik
Link to comment

Човек од челика има боље специјалне ефекте, лепшу фотографију, лошије рибе и много гору музику од Човека од мрамора. Боље поново гледајте Авенџерсе.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...