Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

odgledah The Call sa Hali Beri.....:Hail:ja sam sucker za te real time stvari tako da mi je legao - odavno me neki film nije držao u tenziji... samo da rasplet nije kliše ovo bi bio odličan filmkraj je realno - neočekivan! :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment
Прекурсор мај ес. Старџес је измислио структуру са флешбековима који причају цео живот јунака, бескрупулозног селф-мејд богаташа, са његовом смрћу као почетком филма (буквално измислио, тога није било пре филма који сам ти линковао), па пукао на благајнама јер људи нису могли да испрате нелинеарну причу, а онда 7 година касније Велс ангажује његовог ортака како би могао што елегантније да му марне фазон. Мрачњак, бре. Онда ангажује и Толанда преко кога марне занат од Вајлера и тако споји два права генија (Старџеса и Вајлера) да би створио себе, лажног.
Film, umestnost, nauka i uopste bilo koji oblik kreativnosti ne moze da postoji bez kopiranja.Kopiranje nije problem nego su to ljudi koji ne shvataju ili ne priznaju ovo gore.Oni misle za sebe ili druge da su veci od kreativne proslosti i sadasnjosti covecanstva kao nepresusnog izvora materijala, ideja i inspiracije. Edited by Anduril
Link to comment

joj, taj the call mi je bio toliko dosadan da sam cak i zaspala pa vracala. a tek posebna nepodnosljivost hale beri u pokusaju da bude vitni hjuston, kuku majko. nikakva napetost, nista da drkne, sem pojava kristofera kao biznismena. a tek onaj deo kad vitni beri kao poducava mlade, pa se onda, dirnuta u srce, prihvata telefona, pih. nula za mene ko krompir.ne usudjujem se ni supermena novog da gledam, juce cujem par primedbi koje su mi jos ogadile sasvim dovoljno gadnog snajdera. ako ce deca rasti uz takvog celicka, bolje da ni ne znam.

Линделоф је одговоран за оно што мени смета, а ту исту ствар фура и у Прометеју и у Стар Треку.
ti sigurno nisi ni lost voleo, prasline, jel da :D
Link to comment
ne usudjujem se ni supermena novog da gledam, juce cujem par primedbi koje su mi jos ogadile sasvim dovoljno gadnog snajdera. ako ce deca rasti uz takvog celicka, bolje da ni ne znam.
E pa vidimo se veceras, sem ako ne udare neki gromovi i ne sruse bioskop :D
Link to comment
E pa vidimo se veceras, sem ako ne udare neki gromovi i ne sruse bioskop :D
osvratan, nemastovit byrneovski reganovski superman. spremi se za to. iron man 3 je zakon za ono.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
osvratan, nemastovit byrneovski reganovski superman. spremi se za to. iron man 3 je zakon za ono.
A sto jos u trejleru citira Granta Morrisona? Pa to je onda neki buckuris?
Link to comment
A sto jos u trejleru citira Granta Morrisona? Pa to je onda neki buckuris?
nije buckuris vec je strogi i retributivni superman koji sprovodi konacno resenje kriptonicanja. iz odredjene, not too far fetched, vizure mozemo reci da je ovo anti-semitski i arijski superman. byrne, kazem. whatever happened to the man of tomorrow? Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
joj, taj the call mi je bio toliko dosadan da sam cak i zaspala pa vracala. a tek posebna nepodnosljivost hale beri u pokusaju da bude vitni hjuston, kuku majko. nikakva napetost, nista da drkne, sem pojava kristofera kao biznismena. a tek onaj deo kad vitni beri kao poducava mlade, pa se onda, dirnuta u srce, prihvata telefona, pih. nula za mene ko krompir.
Juce bas pogledao. Film, onako, ok. Jurnjava, kao napetost... moze da prodje. Malo mi bilo zao Imperiolija, na sta je spao, al ajde.I onda kraj... prvo cinjenica da Hali ide da trazi ubicu potpuno sama, bez ikakvog oruzja. Zatim da policija u jos aktivnom slucaju, nije postavila nekoga da cuva lokaciju (o detaljnoj pretrazi okoline da i ne govorim). I za kraj potpuno idiotska transformacija coveka koji je ocigledno potpuno lud, u nekog "ti to ne mozes da radis, ti si samo operater, zovite mi advokata, znam svoja prava" za samo par sekundi. A genijalno resenje do koga su dve pametnice dosle, je da ga zalepe za stolicu (sa koje je klinka pola sata ranije uspela da pobegne), i onda ostave 3-4 dana dok ovaj ne umre od zedji, nadajuci se da nece uspeti da se oslobodi i pobegne. Jos posle treba da prodaju pricu celoj policiji da ju je nasla u sumi, a da ova nema pojma kako je stigla tamo... :wacko:
Link to comment
nije buckuris vec je strogi i retributivni superman koji sprovodi konacno resenje kriptonicanja. iz odredjene, not too far fetched, vizure mozemo reci da je ovo anti-semitski i arijski superman. byrne, kazem.whatever happened to the man of tomorrow?
Ok, nema sanse da to sto kazes necu imati na umu dok budem gledao, ali takodje cu imati na umu da si jednom rekao da je Nolanovo vidjenje Batmana Millerovsko, s cim se ali uopste ne slazem, tako da se mozda ta dva potru u mojoj glavi, pa odgledam na miru :D
Link to comment
Ok, nema sanse da to sto kazes necu imati na umu dok budem gledao, ali takodje cu imati na umu da si jednom rekao da je Nolanovo vidjenje Batmana Millerovsko, s cim se ali uopste ne slazem, tako da se mozda ta dva potru u mojoj glavi, pa odgledam na miru :D
stojim pri tome :DSent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...