Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

dzejdzej me nije izdao, dobar startrek za letnji bioskop.malo mi zao sto su sajlera toliko unimojisali, ali je odlican, jos i sa suzicom :wub:ona plavka totalni gimik, beskorisna, i bolje da se skinula uhura nego ona. ali zato robokap carski ko i uvek. a mladi serlok zlo as it is.sigurno trekiji spaljuju dzejdzejovu vudu lutkicu, ali meni koja nisam, leto fino pocelo.

Link to comment

Odgledao "Oblivion". Neubedljivo, slabo, tanano. Jedina stvar koja će film "Oblivion" da zaštiti od "oblivion" je činjenica da sam lično našao tu neko dublje značenje, iako verujem da je to do mene mnogo više nego što su autori po tom pitanju hteli nešto da postignu....

Link to comment
Pa daj podeli sa forumskom rajom, makar u spojleru.

Hiljade nas "Džek Harpera" kao klonovi, u modernom društvu idemo svakodnevno na svoj posao, nesvesni mnogih stvari, uglavnom prihvatamo ono što nam se servira i kako nam se servira, neke svoje snove i ideje iz ranijeg života ( mladosti ) smo zaboravili i ne znače nam više ništa, kao da su nam sećanja na to izbrisana.

Link to comment

Hiljade nas "Džek Harpera" kao klonovi, u modernom društvu idemo svakodnevno na svoj posao, nesvesni mnogih stvari, uglavnom prihvatamo ono što nam se servira i kako nam se servira, neke svoje snove i ideje iz ranijeg života ( mladosti ) smo zaboravili i ne znače nam više ništa, kao da su nam sećanja na to izbrisana.

Mislim da ti čitanje uopšte nije tako "lično", i ja sam to tako razumeo, posebno sa onom idealnom suburban kućom, koja ovde nije u predgrađu grada nego atmosfere :), dok u inner city-ju žive neki divljaci. Naravno, viđeno je to i ranije na puno mesta - da je malograđanska sreća samo fasada koja krije kako mogućnost autentične lične sreće, tako i mogućnost političke promene, u Total Recall npr. ali meni je i ovde bilo dobro.

Link to comment

^ja sam ga gledao kada se pojavio ili malo kasnije. film zaista dize raspolozenje, a nisam mislio da ce biti takav kako se razvija od pocetka.gledao jos: wreck-it ralph = super! super! kako su dobro uradili likove.... zamalo da zaplacem

kada je krenuo da unistava auto

juce gledao ponovo 8 mile.. sta znam, dobar je to film, ali meni eminem, koliko god da je talentovan za rap, nesto mi tu ne stima. ne znam da objasnim.btw uvek kada pogledam neki film [the ramen girl] gde glumi brittany murphy, neka me tuga obuzme, skoro da zaplacem :(

Link to comment
http://www.imdb.com/title/tt1441951/ja odgledala jos jedan kvartet, ovog puta rediteljski prvenac dastina hofmana, po drami ronalda harvuda. i mnogo mi bolje legao od prethodnog /malog kvarteta/, premda su im ocene na imdbu slicne, cak je malo bolje ocenjen ovaj koji se meni manje dopada :-) /a evo, upravo pogledala, na rottenu se vec slazemo/dakle, ovaj film je, i pored dastina, ispao vrlo inglish, harvud i odlicni engleski glumci su nekako prevagli... topao, duhovit, a megi smit je bas legla uloga, odlicna je bila...nije bas remek delo, ali tople prepuruke za ovaj filmic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...