Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

btw, izbegavajte usce. veceras only god forgives uzasna projekcija. los kontrast, sjebana crvena. za film kome je slika tako bitna jednostavno nedopustivo.

Link to comment

a koji će vam klinac bioskopi, za crtane filmove i osme nastavke strip heroja?aj možda samo za ovog goslinga, to više da me žorž ne šutne sa topika.misssim, nije slučajno što nema bioskopa. nema ni filmova.

Link to comment
a koji će vam klinac bioskopi, za crtane filmove i osme nastavke strip heroja?aj možda samo za ovog goslinga, to više da me žorž ne šutne sa topika.misssim, nije slučajno što nema bioskopa. nema ni filmova.
moja brdska bionja je sasvim dobra ali ne igra tu gosling. inace mi je bilo prijatno da gledam nesto takvo uglavljeno izmedju snajdera i pseudo-nolana.
Link to comment
Olympus Has Fallen (2013)Totalno smeće u gotovo svakom pogledu. Scenario je užasan, par jadnih duhovitosti koje mogu stati u isto toliko rečenica razvijene su u scenario velikom mukom, obzirom na nesposobnost i antitalenat...A, što se reditelja tiče, mislio sam da je Antoine Fuqua već dotakao dno sa Tears of the Sun (2003), i jedino me je on u tom pogledu prijatno iznenadio...Peteru Bergu da se klanjaju i hejluju ga i uče, dok se uzdižu na prste do gležnjeva Battleshipa (2012), koji je realno takođe obično zezanje i smeće...
Link to comment
Olympus Has FallenMislim da Brus Vilis mrzi Džeralda Batlera iz dubine duše :)
Hajde da si rekao da priprema ferpektni zločin prema Guillermu Toledu, pa de i de... Ali, za to smeće ga sasvim izvesno zabole... Čak je i Umri muški V nivo više za taj film, malo čistiji kontejner...
Link to comment
the last standremek delo!svarci ko iz najboljih godina... godine prolaze svarci i dalje predstavlja neprelaznu branu za sile zla :ziga:zali zigo 4 izgubljene godine dok je bio guvernator :( to su pe-sesnaest blockbustera :cry: i milijarde hepi fejsa sirom sveta.film ima par scena koje podsecaju na remek dela iz svarcijeve proslosti :wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...