Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

B180 CDI. Slazem se da je mnogo lepsi iznutra, spolja je cist prosek. Svasta sam gledao i odlucio se za B klasu upravo zbog enterijera (jbg, 99% vremena samo to i gledam), neuporedivo mi je bio bolji od npr. A3, BMW X1 il Volovoa V40, koji su mi jos bili u uzem izboru. Do duse, dosta je uticalo i to sto firma ima status Star custromera, sto daje 18% popusta na punu cenu, tako da sam nagurao i automatski menjac sa onim kurcem iza volana i panoramski krov i xenon i kozu i pun kurac nekih safety senzora i sokocala i jos sto kuraca za konacnu cifru za koju bih dobio klot X1. A te crne felne idu uz nekakav Night paket opreme, koji meni deluje smesno na ovom autu za pedesetogodisnje knjigovodje.

Link to comment

taman kad ti ta dosadi, a ostaneš kod tih tvojih dobrotvora, džoraj je za novu A klasua javi na kom placu će da bude ova B, da se organizujemmenjaj redovno ulje, i nemoj guja da te ujede da ga teraš po džombama :ss1:

Link to comment
Dogovoreno :D Mada, nista od A klase, bas sam je detaljno razgledao kad sam preuzimao auto, dosta je mali i cenim da je pakao ako pozadi sedi bilo ko visi od metar ipo.
Koga ti to imaš visokog da voziš pozadi, Čegija?
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

996, Carrera 4s, 2003. godiste, tiptronic menjac [vlasnik se sad kaje sto nje uzeo sa rucnim menjacem].Posto je maksimalno ogranicenje brzine u UK 70mph [motorways na kojima nisam juce vozio], tj. 60mph na otvorenom drumu, a i ja volim moju vozacku cistu bez poena - nisam bas preterivao u velikim brzinama. Mislim da bi za to bilo bolje odvesti se na autobahn ili neku trkacku stazu :)Ali zato ubrzanje :o Vozio sam se jednom deonicom od oko 25 milja gde je dual carriageway, ali na svakih 5-6 milja kruzni tok. Kad izadjes iz kruznog toka i stisnes pedalu, zalepi te za sediste.+ zvuk :wub:Posto zivim u [relativno] ruralnom kraju, putevi su krivudavi i uzani, sa max dozvoljenom brzinom od 50-60 mph. Tu se dobro pokazao, mada nisam siguran da bi bilo bas prijatno za suvozaca :DI za kraj - hard suspension - oseca se svaka neravnina/rupa na putu.Ako vas interesuje jos nesto, pitajte.

Edited by jms_uk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...