Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

:Hail:nego što suzuki swift ima dobar enterijer. al džaba kad leš ne može da stane u gepek <_<
Svestan sam da čak i forumski krem™ u ova vremena kupuje polovnjake, ali - Suzuki SX4 se trenutno NOV prodaje u verziji sa 1.6 motorom od 120 konja i 2WD za smešnih 9990 evra!!! Nov! Ko ima para i trebaju mu kola, pravac po auto. Blesavo dobra kupovina.suzuki+sx4+pic+7.jpgDisklejmer: ovako dig parkira, ne ja. Edited by Filipenko
Link to comment
Jesi lud?
Ma to mi rekao drugar iz fr al meni se i ne svidja uopste nego ne pitam se samo ja. Video sam da ste pljuvali VelSatis ili kako vec pa reko da pitam i za ovaj.Sent from my cigla using Tapatalk
Link to comment
Za kvacilo kod JTD ne znam sta bih ti preporucio...kvalitet Valeo kompleta, koji moze da se kupi u Kit komercu i AP sportu nije poseban. Meni je na bivsoj Alfi izdrzalo 30.000 km.
A ne, moj je benzinac. Još sam od nekih čuo da su se žalili na Valeo, mada je poznata firma. Zato ću kupiti od drugog proizvođača, cena je približna. No, još nismo stigli dotle. Prešao sam dakle 12.000 km, tj. sad je na satu 197.000. Pre neki dan mi je pokazivač temperature poludeo, ali jedan udarac po tabli je trenutno rešio problem. Moraću da nađem nekog elektroničara da vidi šta je u pitanju. Otišao je u crveno iako voda nije vila ni blizu ključanja.
Link to comment
83000 dinara :DBez zajebancije, sa ugrađenim plinom i atestom za isti. Frka čoveku za pare, a ja na pravom mestu u pravo vreme.S obzirom da me život nije mazio ovakvim ispadima do sada, au contraire, očekujem do kraja godine da se raspadne, zapali ili da mi ga ukradu sa parkinga.
Neće se raspasti, ali moguće su posledice toga što je prva serija novog modela, takvi su te godine tek počeli da se prave. Često se dešava kod svih proizvođača da se na prvim serijama pojave problemi koje posle otklone.U svakom slučaju - srećno!
Link to comment
  • 3 weeks later...
Svestan sam da čak i forumski krem™ u ova vremena kupuje polovnjake, ali - Suzuki SX4 se trenutno NOV prodaje u verziji sa 1.6 motorom od 120 konja i 2WD za smešnih 9990 evra!!! Nov! Ko ima para i trebaju mu kola, pravac po auto. Blesavo dobra kupovina.suzuki+sx4+pic+7.jpgDisklejmer: ovako dig parkira, ne ja.
Мојој претпостављеној команди смо за викенд купили ауто. Пошто смо се преселили у пасивније крајеве где има доста снега и леда, а поучен одличним искуством на Волвоу, ми се одлучимо за AWD. Ту је у САД Сузуки најефтинији, има одличне рецензије, а и анјмањи је па претпостављена команда( у даљем тексту ПК) нема да се брине око паркирања. Седне она у кола одвезе пробну вожњу и каже да ни у лудилу неће више да га впзи. Све је супер, лако се вози, мек аутомобил, међутим њој није прегледан. Одемо зато Субаруа где је идући најмањи ауто са преносом који нам треба. После пола миље пробне вожње ПК рече да је ауто прављен као за њу, можда малко тврђи, али све остало је ОК.Ја мислим да је Сузуки са погоном на сва четири точка идеално возило за Србију, имајући у виду путеве и стање у којем су, за класу заниљивији од фаворита типа, Голф, Фабија, Фијата и Реноа разних. Не знам само колика је цена.
Link to comment

ne znam kakav je ovaj suzuku ali sam onomad vozio u firmi ignis jedno godinu dana. najgori auto u istoriji covecanstva. pre toga sam vozio swift oko 2 godine i bio sam mnogo zadovoljan. cudan je suzuki.

Link to comment

Свифт, макар модел за америчко тржиште је био пристојан мали ауто. Овде њихови аутомобили имају приличну репутацију што се пузданости тиче, али важе за мање, те нису толико популарни.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...