Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Tja...italijanska kanta... :thumbsup:A ovo je moja...Rosso TS 2.0 150 ks...trosi ko blesava, ide ko nevreme. Nabavio sam i Ragazzon zadnji lonac. Cuje se lepo, ali ne preglasno.09032012428.jpg09032012427.jpg
Prelep auto i boja. Inače mene moja Marea za sada sasvim pristojno sluša. Pretrčali smo oko 10.000 km i nije bilo problema. Jedino mi se cuje potisni ležaj kvačila i slutim da ceo taj komplet neće trajati još dugo. :mellow:
Link to comment

Juče pazario Mazdu 626, GE verzija, 1992.Pošto sam je uzeo po neverovatno niskoj ceni, a bez mnogo razmišljanja ili istraživanja, bilo bi zgodno da ako ovde ima iskusnijih napišu koji redak o njoj.Auto je zmaj, prvi utisak nakon 12h posedovanja :PNije moj primerak, ali je ovaj model u pitanju, sa sve crnom bojom.mazda_626_1992_wallpapers_1.jpg

Edited by Mostly harmless
Link to comment

83000 dinara :DBez zajebancije, sa ugrađenim plinom i atestom za isti. Frka čoveku za pare, a ja na pravom mestu u pravo vreme. S obzirom da me život nije mazio ovakvim ispadima do sada, au contraire, očekujem do kraja godine da se raspadne, zapali ili da mi ga ukradu sa parkinga.

Link to comment

Servisi su radjeni redovno kod Honde. Zadnji je uradjen u ponedeljak, posto sam dobio i garanciju godinu dana.Motor je 2.2 i-CTDi, 140 PS. Ukupni prvi utisci su odlicni. Jedino sto ce mi trebati malo vremena da se naviknem na velicnu auta. Pogotovo u garazi je veselo, s obzirom da i komsiji sa mazdom 3 treba 5 minuta manevrisanja.

Edited by bags
Link to comment
Prelep auto i boja. Inače mene moja Marea za sada sasvim pristojno sluša. Pretrčali smo oko 10.000 km i nije bilo problema. Jedino mi se cuje potisni ležaj kvačila i slutim da ceo taj komplet neće trajati još dugo. :mellow:
Za kvacilo kod JTD ne znam sta bih ti preporucio...kvalitet Valeo kompleta, koji moze da se kupi u Kit komercu i AP sportu nije poseban. Meni je na bivsoj Alfi izdrzalo 30.000 km.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...