Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Cek, stani. Jel ovo tvoj auto ili ti firma dala na koriscenje? Ako je ovo drugo, uopste nisi faca kao sto sam pomislio.
Ako je ovo drugo, drago mi je što barem virtuelno znam nekoga ko radi u NASA-i...p.s. bmw rules, ali lep je i ovaj. :D Edited by Glas RazumaN
Link to comment
p.s. bmw rules
Vaistinu. U to ime, evo je ujakova sedmica koju cu da provozam prvom prilikom kad dodje opet u Mitrovicu ili kad ja opet odem tamo, mada je rekao da necu znati ni da upalim.381722_4035304636716_625608754_n.jpg21777_4035303796695_54012657_n.jpg
Link to comment
Cek, stani. Jel ovo tvoj auto ili ti firma dala na koriscenje? Ako je ovo drugo, uopste nisi faca kao sto sam pomislio.
Firma, i tu je 4 godine il 120k km il do napredovanja. Preveliki porezi na plate pa ti daju auto za dž, to im se ne oporezuje. Plus karticu za gorivo. U suštini, sva vožnja je u privatne svrhe, kola su za sam posao apsolutno nepotrebna. U suštini, ko da su moja al ne plaćam osiguranje, servise, gorivo. Meni dosta. Edited by dig_chohano
Link to comment
Firma, i tu je 4 godine il 120k km il do napredovanja. Preveliki porezi na plate pa ti daju auto za dž, to im se ne oporezuje. Plus karticu za gorivo. U suštini, sva vožnja je u privatne svrhe, kola su za sam posao apsolutno nepotrebna. U suštini, ko da su moja al ne plaćam osiguranje, servise, gorivo. Meni dosta.
savršenstvo
Link to comment
Firma, i tu je 4 godine il 120k km il do napredovanja. Preveliki porezi na plate pa ti daju auto za dž, to im se ne oporezuje. Plus karticu za gorivo. U suštini, sva vožnja je u privatne svrhe, kola su za sam posao apsolutno nepotrebna. U suštini, ko da su moja al ne plaćam osiguranje, servise, gorivo. Meni dosta.
Ne kontam, kao da ti daju UMESTO plate, a sumnjam da je tako?
Link to comment

Pa tako nekako, umesto da ti daju dodatnih npr 500e na neto platu daju ti 1k evra u benefitima jer im se to ne porezuje a dodatnih 500e bi ih kostalo ubi boze. Belgija je vrlo nezna sa oporezivanjem plata, plus ti sve vise jebu mamu sto ti je veca bruto plata, pa se onda firme dovijaju i daju bezbroj benefita, nova kola po tvom izboru, karticu za gorivo bez limita, placaju ti kucni net, kucni tlf i sve sto iole moze da deluje kao da ti treba za posao...

Link to comment
Pa tako nekako, umesto da ti daju dodatnih npr 500e na neto platu daju ti 1k evra u benefitima jer im se to ne porezuje a dodatnih 500e bi ih kostalo ubi boze. Belgija je vrlo nezna sa oporezivanjem plata, plus ti sve vise jebu mamu sto ti je veca bruto plata, pa se onda firme dovijaju i daju bezbroj benefita, nova kola po tvom izboru, karticu za gorivo bez limita, placaju ti kucni net, kucni tlf i sve sto iole moze da deluje kao da ti treba za posao...
Do jajca, šta reći.
Link to comment
Ma nista, nisam razumio, prvo sam mislio da je to "bonus" na platu.Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2
Ma nista, nisam razumio, prvo sam mislio da je to "bonus" na platu.Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2
pa i jeste i nije :)nego sta biva sa tim kolima kad dosegnu limit™, jel idu u otpis, firma prodaje ili ih se ti ratosiljavas po volji?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...