Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

ako je to toliko, onda da :) ...jbg sticker lagao, rekao da je 17po gradu/24 highway - na highway slabo idem a ovde po gradu sve stop do stopa...
ajd jedno glupo pitanje: a sta ce ti SUV ako se vozis po gradu i pokatkad po autoputu? :huh:
Link to comment

nisam razmisljao na tu temu...micim, cesto idem u nabavke pa mi treba poprilicno mesta, ja sam malo vislji a prostor dobro dodje a i preglednije je... prethodne 2 kare su bili suv pa reko da nastavim... navika.

Edited by scepa
Link to comment

Tipican americki auto... 1 overkill. I ovi Oziji ovde su malo skloni tome, ako nema 1 tona lima i masina koja moze da potera boing 707, onda se to racuna k'o bicikl.(Da se razumemo, ima namena za koje je potrebno imati takvo avto - vecina ljudi, ipak, samo truje okolinu i rasipa svoj novac).

Link to comment
  • 3 weeks later...

evo moj malisa. trosi skoro duplo manje (za sad mi je posle 1000 milja prosek 33 m na galon, to je oko 7l na 100km). vozi kao zmaj na autoputu, jedino hocu da izludim od suv-ja. nizak auto, ja mala, tacno su im farovi u visini mojih ociju. prostor napred -- uzivancija. photo.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...