Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Klara said:

A sa druge strane, u Beogradu, Hemijski fakultet je pred zatvaranjem zbog nedostatka finansijske podrške države.

 

 

:zalosna:

  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Braća Strugacki said:

nadam se da znaš na šta reaguješ

 

Objasni mi. Ne radujem se ugrožavanju rada fakulteta.

Link to comment
Quote

Policija ne može da reaguje, a blokada javne visokoobrazovne ustanove ne predstavlja osnov za prekršajnu niti krivičnu odgovornost. Ponuđena je mogućnost da profesori i zaposleni napuste Fakultet, ali policija ni odgovornom licu nije mogla da garantuje povratak“, navodi se dalje.

 

Auh, kako im slatko uručiti osude na 10 godina za terorizam ([rodoljub_sabic]a nije nedodjija[/rodoljub_sabic]).

Link to comment
4 minutes ago, Tpojka said:

 

Auh, kako im slatko uručiti osude na 10 godina za terorizam ([rodoljub_sabic]a nije nedodjija[/rodoljub_sabic]).

 

Sve je dobro dok ne bacaju petarde.

Link to comment
2 hours ago, Klara said:

Došao i Čvarak :dry:

 

 

Najbolje je što na protest protiv izliva SNS-ovske kanalizacije na Univerzitet dolazi Čanak koji vrlo aktivno već godinama doprinosi njenom prelivanju. Evo, verovatno će već koliko sutra da ide kod Marića na televiziju da gnoji i smrdi.

 

Mene samo čudi da ga niko nije oterao sa protesta protv stvari koje sam kreira. Njegovo prisustvo je ruganje protestu.

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, Tpojka said:

 

Auh, kako im slatko uručiti osude na 10 godina za terorizam ([rodoljub_sabic]a nije nedodjija[/rodoljub_sabic]).

očekivan odgovor na pitanje "kao to?

"pa ni kadaje ona mala blokirala rektorat zbog lažne diplome policija nije reagovala"

dobar izgovor para vredi

 

no, izašlo je na videlo: profani su pičke. i zbog kolege i zbog fakulteta.

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, Djuro said:

studenti su ok sto se tice jednovlasca, korupcije, pokradenih izbora i diktatture ali mojne da je neko napravio vic koji oni ne razumeju.

 

 

Evo da pitam sve ovde, možda sam samo ja neobavešten - da li znate neku javnu ličnost u Srbiji mlađu od 30 godina, da otvoreno zagovara levičarske, proevropske, demokratske, liberalne, antifašističke ili antišovinističke ideje, a po mogućnosti da nije aktivno politički angažovana? Ja nisam siguran da znam bilo koga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...