Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Time Crisis said:

 

Apsolutno nebitno. Hrabri su kad treba opkoliti novinare, a da je u pitanju neko mudo™ bili bi manji od makovog zrna, ne bi im ni palo na pamet. To je sve što otprilike treba znati o njima

ali zashto bi uopshte, njima je neko mudo ok. neko mudo shalje srpski signal, to im je dovoljno.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Klara said:

Kao da nismo znali.

 

 

Pa jedne sekunde nisam mislila da su (vecinom) studenti filozofskog, mislim neko sigurno jeste, ali ekipa u celini nema shanse. A i da jesu, ko ih jebe. Da smo neka drzava, bili bi pohapsheni za pretnje itd.

Link to comment

@Klara evo vidi se i ovde. Ne razumem se u Novi Sad i ne znam koliko se studenti Filozofskog u NS razlikuju od onih u Bgd, ali ako ovi likovi studiraju bilo šta, ja sam Megan Markl lično.

  • +1 6
Link to comment
18 minutes ago, Patty Lee said:

@Klara evo vidi se i ovde. Ne razumem se u Novi Sad i ne znam koliko se studenti Filozofskog u NS razlikuju od onih u Bgd, ali ako ovi likovi studiraju bilo šta, ja sam Megan Markl lično.

 

Bukvalno sam o tome razmishljala dok sam gledala, kao hajde nek studiraju neshto, al u moje vreme su i na Singiju imali prosvecenije face...

Link to comment

Studenti, nego šta! 

Apsolventi smera huliganizam na odseku za destrukciju i kriminal, šef katedre Đuka molerBizon!

  • +1 2
Link to comment

Jebem ti život gde je milicija da izubija ove degenerike, fakulteti da ih poizbacuju i neki zanatlija da ih primi kao šegrte i maltretira dok ne propište majčino mleko.

 

 

Edited by napadaj
  • +1 3
Link to comment

Profesori su još sinoć zvali policiju, oni odbili da dođu.

 

 

https://n1info.rs/vesti/dekanat-filozofskog-fakulteta-nadlezni-ne-reaguju-licima-koja-su-okupirala-zgradu-sve-na-raspolaganju/

 

Quote

Dekanat Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu, koji je obustavio rad nakon što je grupa mladih ljudi upala u tu instituciju sa zahtevom da se profesoru Dinku Gruhonjiću uruči otkaz, saopštio je da usled izostanka reakcije policije i Fakultet, i njegovi studenti i profesori, imovina i javne isprave ostaju na slobodno raspolaganje licima koja su danas okupirala zgradu.

 

Podsetimo, Filozofski fakultet u Novom Sadu danas je u 12 časova blokiran kada je u zgradu ušla grupa mladih ljudi, među kojima se za deo opravdano sumnja da nisu studenti, kako se i navodi u saopštenju koje je prosledio Dekanat.

„Fakultet su napustili nastavnici i studenti kako bi se izbegla svaka mogućnost incidenta. U zgradi su ostali dekan, dva prodekana, nekoliko profesora i zaposlenih u stručnim službama Fakulteta kako bi, uz portira, osigurali bezbednost zgrade, imovine i javnih isprava koje se nalaze u zgradi. Nastava i sve ostale planirane aktivnosti otkazane su do daljnjeg“, navodi se u saopštenju.

 

Quote

„Predstavnici policijske stanice Stari grad legitimisali su sve koji se nalaze u zgradi Fakulteta i posle konsultacija sa nadležnim tužilaštvom preneli obaveštenje dekanatu: Policija ne može da reaguje, a blokada javne visokoobrazovne ustanove ne predstavlja osnov za prekršajnu niti krivičnu odgovornost. Ponuđena je mogućnost da profesori i zaposleni napuste Fakultet, ali policija ni odgovornom licu nije mogla da garantuje povratak“, navodi se dalje.

 

A sa druge strane, u Beogradu, Hemijski fakultet je pred zatvaranjem zbog nedostatka finansijske podrške države. Obrni-okreni, u ovoj zemlji je sve prokleto naopako i velikom brzinom padamo u još dublji mrak.

 

  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...